MorTilki.Com

Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak? Ryan Reynolds Yeni Film Hakkında Konuştu

Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak? Ryan Reynolds Yeni Film Hakkında Konuştu

Hatırlanacağı üzere, 2016 yılında serinin ilk filmiyle gişede rekor başarı elde eden Deadpool, 2018 yılında ikinci filmiyle karşımıza çıkmıştı. Hayranlarının merakla beklediği üçüncü filmin akıbetinin ne olacağı ise belirsizliğini koruyor. Filmin başrolü Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün ne zaman çıkacağı sorusu üzerine kısa bir açıklama yaparak net olmayan yanıtlar verdi.

Tim Miller yönetmenliğindeki 2016 yılımı Deadpool, dünya genelinde çok sevilmiş ve gişede 783 Milyon Dolar gibi büyük bir gelir elde etmişti. İlk filmin başarısının ardından, komik süper kahramanımız David Leitch yönetmenliğindeki 2. film ile 2018 yılında seyirci karşısına çıktı ve bu kez de 785.8 Milyon Dolar gişe hasılatı yaptı. Hayranlarının merakla beklediği Deadpool 3 filminin akıbeti ise belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Jeremy Conrad ve Daniel Ritchman geçtiğimiz yıl sonunda yaptıkları açıklamalarda Deadpool 3 vizyon tarihinin 7 Ekim 2022 olduğunu duyurmuşlardı. Ancak bu tarih şimdilik geçerliliğini yitirmiş gibi görünüyor. Marvel’in 3. filmi çekip çekmeyeceği hakkında konuşan 43 yaşındaki başrol oyuncusu Ryan Reynolds kısa bir açıklama yaptı.

”Başka bir Deadpool filmi olmayabilir. Yeni film çekilmese bile ben kendimi çok mutlu hissediyorum çünkü iki inanılmaz deneyim yaşadım ve bu filmlerde yer aldığım için son derece gururluyum. Deadpool’da emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İnanılmaz bir iş çıkardılar. Zorlu günlerden geçiyoruz. Hiçbir şeyin garantisi yok. Yeni bir film çekmek için çok şeye ihtiyaç var. Pandemi sonrası yeni film çalışmaları nasıl başlar ve nasıl ilerler şu an kestirmek oldukça güç. Deadpool 3’ün ne olacağını gerçekten bilmiyorum” dedi.

Deadpool 3’ün çekilip çekilmeyeceği şu an için belirsizliğini korusa da toplamda 1.5 Milyar Dolar civarında hasılat yapan serinin devamının gelmemesi de pek mümkün değil. Ancak, yapılan açıklamalardan anlaşıldığı üzere yeni film için birkaç yıl daha beklememiz gerektiği kesin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ