MorTilki.Com

Hazal Kaya ve Onur Tuna, “Benden Ne Olur” İsimli Yeni Sinema Projesinde Buluşuyor

Hazal Kaya ve Onur Tuna, “Benden Ne Olur” İsimli Yeni Sinema Projesinde Buluşuyor

Son olarak Bizim Hikaye dizinde rol alan başarılı oyuncu Hazal Kaya, Aslı Kızmaz tarafından kaleme alınan “Benden Ne Olur” kitabından uyarlanan bir sinema filmiyle setlere dönüyor. Kaya’nın bu filmdeki partneri ise 35 yaşındaki Onur Tuna olacak.

29 yaşındaki sevilen oyuncu Hazal Kaya, en son 2017 ile 2019 yılları arasında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde seyirciyle buluşmuştu. Bu dizide hayat verdiği Filiz karakteriyle hafızalara kazınan Kaya, hayranlarıyla bu defa bir sinema filminde buluşmaya hazırlanıyor.

Kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile 2019 yılında nikah masasına oturan Hazal Kaya, geçtiğimiz yılın Kasım ayında ilk annelik heyecanını yaşamış ve ekrana bir süre ara vermek zorunda kalmıştı.

Yeni projesi hayranları tarafından uzun süredir merak edilen Kaya, Aslı Kızmaz’ın kaleme aldığı ‘Benden Ne Olur?’ isimli kitaptan beyaz perdeye uyarlanan bir filmde oynayacak.

Hazal Kaya’nın bu filmdeki partneri, en son Mucize Doktor dizisinde Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna olacak. İki ünlü oyuncunun başrolleri paylaşacağı Benden Ne Olur filmi, sosyal mecralarda şimdiden merak uyandırmayı başardı.

Medyapım imzalı Benden Ne Olur filminin çekimlerine, bundan birkaç hafta sonra başlanacağı bildirildi. Hazal Kaya’yı Sertab rolünde göreceğimiz filmin yönetmen koltuğunda ise Murat Şenöy yer alacak.

Filmde, gözü kara bir kadının kendisine; “Benden ne olur?” şeklinde bir soru yönelmesiyle başlayan macerası ve başından geçen ilginç olaylar anlatılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ