MorTilki.Com

Elon Musk ve Tom Cruise, Uzayda Uzun Metrajlı Film Çekecek

Elon Musk ve Tom Cruise, Uzayda Uzun Metrajlı Film Çekecek

Dünyanın en ünlü ödüllü aktörlerinden Tom Cruise, şu günlerde adını sıkça duyduğumuz SpaceX ve Tesla’nın kurucusu Elon Musk ile sıra dışı bir sinema projesine imza atmaya hazırlanıyor. NASA’nın katkılarıyla çekilecek film, sinema dünyasında şimdiden geniş yankı uyandırmayı başardı.

Bugün 7. kez baba olma heyecanı yaşayan Elon Musk, 57 yaşındaki ünlü aktör Tom Cruise ile çekeceği film için çalışmaların başladığını duyurdu.

Hollywood projeleri hakkında yeni gelişmeleri duyuran Deadline dergisi, SpaceX CEO’su Elon Musk ve Altın Küre ödüllü usta oyuncu Tom Cruise’un, çekimleri uzayda yapılacak ilk uzun metrajlı film için anlaştıklarını doğruladı.

Deadline isimli online dergi, Görevimiz Tehlike ve Top Gun gibi filmlerdeki başarılı oyunculuk performansıyla hafızlara kazınan Tom Cruise’un, uzay temalı yeni bir film projesi için kamera karşısına geçeceğini belirtti. Cruise ve Musk’ın rol alacağı film, NASA’nın katkılarıyla beyaz perdeye aktarılacak.

Uzayda Çekilen İlk Film Olacak

Henüz ilk aşamada olan proje, çekimlerin tamamlanmasının ardından uzayda çekilen ilk sinema filmi unvanına sahip olacak. Tom Cruise’un daha önce oynadığı serilerin devamı olmayacağı belirtilen film, yeni bir hikaye ile sinema severlerin karşısına çıkacak.

Elon Musk’ın kurucusu olduğu SpaceX isimli şirket, Mars’a insan göndermek için yürüttüğü çalışmaları son günlerde hızlandırdı. Musk, Mars’a insan taşıması için geliştirilen roketin ilk görsellerini, geride bıraktığımız gün sosyal medya hesabında yayınlanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ