MorTilki.Com

Keanu Reeves Hayranlarına Üzücü Haber! John Wick 4 Vizyon Tarihi Ertelendi

Keanu Reeves Hayranlarına Üzücü Haber! John Wick 4 Vizyon Tarihi Ertelendi

Koronavirüs pandemisi sinema filmlerinin 2021 takvimini de etkilemeye başladı. 21 Mayıs 2021 tarihinde Matrix 4 ile birlikte gösterime girmesi beklenen John Wick 4’ün vizyon tarihi ertelendi. Lionsgate, filmin yeni vizyon tarihini 27 Mayıs 2022 olarak belirledi.

Bilindiği gibi, 21 Mayıs 2021 tarihi Keanu Reeves günü olacak ve aynı gün hem Matrix 4 hem de John Wick 4 vizyona girecekti. Son aylarda yaşanan malum pandemi gelişmeleri, John Wick 4’ün vizyon tarihinin ertelenmesine neden oldu. Lionsgate, yeni bir duruyu yaparak, 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime girecek olan John Wick 4’ün, yaklaşık 1 yıl daha ötelendiğini ve filmin 27 Mayıs 2022 tarihinde sinemalarda seyirciyle buluşacağını açıkladı.

Aslına bakarsanız, John Wick 4‘ün ertelenmesi çok şaşırtıcı değil. Nitekim, Matrix 4‘ün çekimlerinin neredeyse yarısı tamamlanmıştı ancak John Wick 4’ün çekimlerine hiç başlanmamıştı bile. Tabii bu esnada Amerika’da henüz salgın yayılmamış ve iki filmin de çekimlerinin yetiştirileceği düşünülerek 21 Mayıs 2021 tarihi verilmişti. Önümüzdeki günlerde her şey yolunda gider ve hayat normalleşirse, şimdiye dek yaklaşık yarısı çekilen Matrix 4 tamamlanacak ancak John Wick 4 ne yazık ki, 2021’e hazır olamayacak.

John Wick 4’ün Bir Kısmı Su Altında Geçecek

Ünlü yönetmen Chad Stahelski, John Wick’in önceki 3 filminde yönetmen koltuğunda oturmuştu. 4. filmde de usta yönetmen yerini koruyacak. Geçtiğimiz gönlerde yaptığı bir röportajda yeni film hakkında küçük ipuçları vererek, John Wick 4’ün bir kısmının su altında geçeceğini belirtti. Stahelski, ”Serinin 4. filminde izleyenlerimiz su altı aksiyon sahnelerine doyacak. Fakat şu an için her şey hazır değil ve senaryo üzerinde çok çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Vizyon tarihi değiştirilen John Wick 4, 27 Mayıs 2022 tarihinde sinemalarda gösterime girecek. Diğer yandan, Matrix 4’ün vizyon tarihi için şimdilik bir erteleme söz konusu değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ