MorTilki.Com

Sıfırdan Başlayacak Testere Serisinin Yeni Filmi Spiral’dan İlk Fragman

Sıfırdan Başlayacak Testere Serisinin Yeni Filmi Spiral’dan İlk Fragman

2019 Haziran ayında, toplamda 8 filmden oluşan Testere serisinin sonlandırıldığı ancak yeni bir projeyle sıfırdan başlayacağı açıklanmıştı. Konu olarak aynı temayı işleyecek yeni serinin ilk filminin adı ”Spiral : From the Book of Saw” olarak belirlendi. Ayrıca, güçlü oyuncu kadrosuna sahip filmin ilk tanıtım fragmanı da yayımlandı.

MorTilki.Com okurlarının bildiği gibi, korku sinemasının akılane projesi Testere’nin yeni kurgularla sıfırdan başlayacağı geçtiğimiz Haziran ayında netlik kazanmıştı. Lionsgate ve Twisted Pictures‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni Testere serisinin merak edilen detayları netlik kazanmaya başladı. 15 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek Spiral : From the Book of Saw filminin ilk tanıtım fragmanında ünlü oyuncular Samuel L. Jackson ve Chris Rock‘ın aynı polis ekibi içinde ortak dedektifler olduklarını görüyoruz.

Spiral’in yapımcılığını Mark Burg ve Oren Koules üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ikinci, üçüncü ve dördüncü ”Saw” filmlerini yöneten Darren Lynn Bousman oturacak.

Tobin Bell, Jigsaw karakterini sekiz filmde de canlandırdı. Düşük maliyetli filmler ile dünya çapında yaklaşık 1 milyar dolar hasılat elde eden Lionsgate için bu proje oldukça kârlı bir projeydi. En son film 2017’de dünya çapında 100 milyon dolar kazanan Jigsaw idi. Lionsgate düşük maliyetli ancak bol getirisi olan Testere’yi sekiz filmden sonra tarihe gömmek yerine sıfırdan başlatma kararı aldı. Yeni serinin ilki gibi beklentileri karışılayıp karşılamayacağını ise ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Spiral : From the Book of Saw filmi, 15 Mayıs 2020 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ