MorTilki.Com

Sünger Bob Kare Pantolon : Firarda Konusu ve Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sünger Bob Kare Pantolon : Firarda Konusu ve Vizyon Tarihi Belli Oldu

7’den 70’e hekesin severek izlediği Sünger Bob, 2020 yılında yepyeni bir macerayla karşımıza çıkacak. Paramount bünyesinde hazırlanan Sünger Bob Kare Pantolon : Firarda, arkadaşlarını kurtarmak için maceraya atılan kahramanlarımızın hikayesini seyirciye aktaracak.

İlk olarak 1997 yılında Amerikan kanalı Nickelodeon’da yayımlanan Sünger Bob, kısa sürede tüm dünyada bilinen bir çizgi kahraman haline geldi. Ancak, son birkaç yıldır kahramanımız Sünger Bob’un yeni filmi çekilmiyordu. ”Paramount”, Sünger Bob hayranlarının merakla beklediği yeni filminin müjdesi vererek filmin konusu ve vizyon tarihini açıkladı.

SüngerBob Kare Pantolon: Firarda (The SpongeBob Movie: Sponge on the Run) filminin açıklanan konusu şöyle; Karamanımız Sünger Bob ve Patrick Star Bottom’dan yola çıkarak yakın arkadaşları olan salyangoz Gary’nin evine giderler. Ancak, Gary esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Kısa süre sonra arkadaşlarının Poseidon tarafından kaçırıldığını öğrenen kahramanlarımız Atlantik City’nin kayıp şehrine doğru macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Filmin seslendirme kadrosunda ise dikkat çeken isimler var. 2021 Mayıs ayında vizyona girmesi beklenen Matrix 4 ve John Wick 4 filmleri başrolü Keanu Reeves SüngerBob’da bir ”Bilge” ismindeki çalıyı seslendirecek. Evet, yanlış okumadınız bildiğiniz çalı parçası. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu da 46 yaşındaki başarılı isim Tim Hill yaptı. SüngerBob Kare Pantolon: Firarda seslendirme kadrosundaki diğer isimler ise şöyle;

  • Tom Kenny
  • Clancy Brown
  • Rodger Bumpass
  • Bill Fagerbakke
  • Carolyn Lawrence
  • Douglas Lawrence
  • Keanu Reeves
  • Reggie Watts
  • Awkwafina

Sünger Bob Kare Pantolon : Firarda 22 Mayıs 2020 tarihinde 3D olarak Türkiye sinemalarında vizyona girecek. Son olarak, 2020 Ağustos ayında Sünger Bob’un yeni bir Tv dizisinin başlayacağını eklemek istiyorum. Kamp Koral isimli yeni dizi Ağustos ayında Nickelodeon kanalında ekrana gelecek ve ilk olarak toplamda 13 bölüm yayımlanacak.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ