MorTilki.Com

Mayıs Ayında Vizyona Girecek Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Mayıs Ayında Vizyona Girecek Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Aksiyon, suç ve macera konularını işleyen Hızlı ve Öfkeli 9, 2020 yılının merak uyandıran sinema projeleri arasında bulunuyor. Çekimleri uzun zamandır devam eden, sette yaşanan aksaklıklar nedeniyle vizyon tarihi ertelenen filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Nefes kesen sahneleri ile sinema izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatan serinin dokuzuncu filmi, izleyicisiyle buluşmak için gün saymaya başladı. 31 Ocak 2020 tarihinde düzenlenecek özel bir etkinlikte yayınlanacak ana fragman öncesi, akıllarda soru işareti bırakan ilk tanıtım resmi olarak paylaşıldı.

54 saniyelik ilk fragman, gözlerden uzak bir bölgede hayat sürmeye başlayan Dom ve Letty karakterlerinin yeni aile yaşantısına dair ipuçları veriyor. Serinin sekizinci filminde, Dom’un oğlu ve eşi intikam uğruna kaçırılmıştı. Vin Diesel‘in hayat verdiği Dom, yaşanan bu olay nedeniyle diğer dostlarını yarı yolda bırakmak zorunda kalmıştı.

Bir önceki filmde ailesini kurtarmak için çıktığı yolda annesini kaybeden Dom, son anda kurtarmayı başardığı oğlu ve eşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaya karar vermişti. Hızlı ve Öfkeli 9‘un ilk fragmanında yaşanan diyaloglar, aileyi yeni bir tehlikenin beklediğini gösteriyor.

Tanıtım fragmanında, Dom ve oğlunun yepyeni bir hayata başladığı görülmekte. Garajında tamirat yapan Dom, oğluna yaptığı iş hakkında bilgi veriyor. Geçmişte ailesi için yeterli vakit ayırmadığını düşünüyor ve artık onlara zarar gelmemesi için tehlikelerden uzak duruyor. Ancak eşi Letty’in Dom’dan aldığı kolyeyi oğluna hediye etmesiyle ortam bir anda değişiyor. Letty, ailesinin üzerinde dolaşan kara bulutların henüz dağılmadığını ve ailesini yeni bir tehlikenin beklediğini düşünüyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Vizyon Tarihi

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Charlize Theron ve Helen Mirren gibi deneyimli oyuncuları rol aldığı Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek. Filmin fragmanın tamamı ise 31 Ocak tarihinde gerçekleşecek tanıtım etkinliğinde yayınlanacak.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ