MorTilki.Com

Yerli Korku Filmi ”Güzelliğin Portresi” Vizyon Tarihi ve Konusu Belli Oldu

Yerli Korku Filmi ”Güzelliğin Portresi” Vizyon Tarihi ve Konusu Belli Oldu

”Çok iyi bir film izlemeye hazır mısın?” sloganıyla tanıtım fragmanı yayımlanan yerli korku filmi Güzelliğin Portresi vizyon için gün sayıyor. Burçin Terzioğlu ve Birkan Sokullu’nun başrolde oynadığı gerilim filmiyle alakalı merak edilen tüm detaylar açıklandı.

2019 yılının son çeyreğinin iddialı yerli gerilim filmi Güzelliğin Portresi hakkında merak edilen tüm detaylar netlik kazandı. Yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği ve Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu ikilisinin başrolleri paylaştığı filmin ilk tanıtım fragmanı seyircinin beğenisine sunuldu.

Yaklaşık 2 dakikalık tanıtım fragmanında, esrarengiz bir köşkte işlenen cinayetin ardından meydana gelen ürkütücü olaylar serisine kısaca yer verilmiş. Filmin açıklanan konusu ise şöyle;

Genç ve güzel bir kadın olan Nisan, yıllar önce baba evinden kaçarak ayrılmıştır ve o günden beri babasıyla görüşmemektedir. Babasıyla ilgili önemli bir haber alan kahramanımız Nisan, genç kızlığında yaşağıdı baba evine geri döner. Ürkütücü ev atmosferinde kızı ve kocasıyla birlikte yaşamaya başlayan Nisan, evde yaşanan cinayet hakkında dedektiflerce sorguya çekilir. Ancak onu bekleyen tek sorun bu değildir. Sıradışı paranormal olayların yaşandığı bu ürkütücü evdeki gizemi, hem kendisi hem de ailesi için çözmek zorundadır.

Onur Koralp ve Pınar Bulut’un senaryosunu yazdığı Güzelliğin Portresi filminde Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Melisa Şenolsun, Serkan Keskin, Feridun Düzağaç, Lara Tonka, Şencan Güleryüz ve Gizem Soysaldı gibi isimlerin oyunculuk performanslarını izleme fırsatı bulacağız.

Korku, gerilim temalı yerli yapım Güzelliğin Portresi filmi 13 Aralık 2019 Cuma tarihinde Türkiye sinemalarında vizyona girecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ