MorTilki.Com

The Invisible Man (Görünmez Adam 2020) Filminin Fragmanı Yayınlandı

The Invisible Man (Görünmez Adam 2020) Filminin Fragmanı Yayınlandı

38 yaşındaki ABD’li ünlü oyuncu Elisabeth Moss’un başrollerde yer aldığı, yönetmen koltuğunda Leigh Whannell’in oturduğu, gerilim ve psikolojik korku türündeki The Invisible Man 2020 (Görünmez Adam) filminin fragmanı yayınlandı.

1990 yılında oyunculuk kariyerine adım atan ödüllü oyuncu Elisabeth Moss, hayranlarının karşısına bu defa The Invisible Man (Görünmez Adam) filmiyle çıkmaya hazırlanıyor. Universal stüdyoları, geçmiş yıllarda da beyaz perdeye yansıtılan Görünmez Adamın maceralarını, bu defa izleyenleri ürpertecek bir senaryoyla buluşturdu.

Vizyona girmek için gün sayama başlayan The Invisible Man (Görünmez Adam) filmi, birbirinden usta oyuncuların hayat verdiği yeni karakterler ve izleyenleri etkileyecek gibi görülen gerilim dolu sahneleriyle sinema tutkunlarının karşısına çıkıyor.

H.G Wells’in 1933 yılında kaleme aldığı romandan uyarlanan filmin senaryosu Ed Solomon imzalı. Filmin başrollerinde Hariet Dyer, Aldis Hodge, Storm Reed ve Aldis Hodge gibi oyuncular bulunuyor.

The Invisible Man 2020 (Görünmez Adam) Filminin Konusu

Bilimle ilgilenen bir adamla evli olan Cecilia Kass, bir süre sonra eşinden şiddet görmeye başlar. Bu baskılara artık tahammül edemeyen Cecilia, bir yolunu bulur ve evden kaçmayı başarır. Sürekli yakalanacağı endişesiyle yaşamaya başlar ve bazı arkadaşlarından yardım ister.

Bir süre sonra kendisini şaşırtan bir haber alır. Eşi intihar etmiş ve ona büyük bir miras bırakmıştır. Bu duruma inanmayan Cecilia, bir anda kendisini ve yakın dostlarını korku dolu bir maceranın içinde bulur. Eşinin hayatta ve görünmez olduğuna kimseyi inandıramaz. Genç kadının çevresindekiler akıl sağlığının bozulduğundan şüphe etmeye başlar. Ancak Cecilia, onun ölmediğini kanıtlamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

The Invisible Man – Görünmez Adam 2020 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Film, sürükleyici hikayesi ve nefes kesen sahneleriyle 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek.

Filmin Fragmanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Martı dedi ki:

    Bu yeni film sanırım diğerleri gibi saçma olmayacak. Fragmanı seyrettim ve işlenecek konu heyecanlı gibi görünüyor.

BİR YORUM YAZ