MorTilki.Com

İlker Ayrık Başrollü Komedi Filmi Müstakbel Damat’tan İlk Fragman Geldi

İlker Ayrık Başrollü Komedi Filmi Müstakbel Damat’tan İlk Fragman Geldi

Özgün tarzıyla başarıyı yakalayan ünlü komedyen İlker Ayrık, senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı ve başrolünü oynadığı yeni bir filmle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2020 Şubat ayında vizyona girmesi beklenen Müstakbel Damat’ın ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.

Komedi içerikli birçok yerli film ve dizide rol alan başarılı oyuncu İlker Ayrık, senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünü oynadığı Müstakbel Damat filmi için çalışmalarına devam ediyor. Filmde, sevgilisinin hamile kalmasının ardından düğün hazırlıklarına başlayan Hasan isminde genç bir adamın komik maceraları konu ediliyor.

Müstakbel Damat Konusu

Sema ve Hasan çifti birbirini delicesine seven mutlu bir çifttir. Genç çiftlerin mutlu ilişkisi, Sema’nın beklenmedik şekilde hamile kalmasıyla farklı bir boyut kazanır. Sema’nın gebeliğini kimseye duyurmadan düğün yapma niyetinde olan ikili, apar topar düğün hazırlıklarına başlar. İlk iş olarak Sema’nın ailesiyle tanışmak isteyen Hasan Kıbrıs’a doğru yola çıkar. Kayınbabası Çetin Ali ile tanışan kahramanımız, düğün için öncelikle kız tarafını ikna etmek zorundadır.

Müstakbel Damat filminde İlker Ayrık, Hande Soral ve ünlü tiyatro-sinema oyuncusu Erdal Özyağcılar’ın oyunculuk performanslarını izleme şansını bulacağız. Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği film 14 Şubat 2020 tarihinde Türkiye sinemalarında vizyona girecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ