MorTilki.Com

Sezonun Öne Çıkan Deri Ceket Trendleri ve Deri Mont Modelleri 2019-2020

Sezonun Öne Çıkan Deri Ceket Trendleri ve Deri Mont Modelleri 2019-2020

Kış mevsiminde oluşturulan kombinlerle harika bir uyum yakalayan deri ceket ve deri montlar, sonbahar ve kış mevsimin vazgeçilmez parçalarından. Geride bıraktığımız dönemlerin trendlerinden olan uzun deri ceket modelleri, bu sezon da vitrinlerde kendine yer buluyor. Spor giyinmeyi tercih eden kadınların ilk seçimi olan kısa deri mont modelleri ise sezonun öne çıkan trendleri arasında bulunuyor. 2019 ve 2020 sezonunun en güzel deri mont modellerini soğuk kış günlerinde şıklığından vazgeçmeyenler için bir araya getirdik.

Alışılmışın Dışında Renkler

Deri, poliüretan ve polyester gibi materyallerden üretilen mont ve ceketler, yeni sezonda raflardaki yerlerini almaya başladı. Kullanılan malzeme ve modele göre fiyat farklılıkları gösteren modeller, bu sezon oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Geçtiğimiz yıllarda kısıtlı renk seçeneği bulunan deri montlar, bu yıl çok sayıda renk seçeneğiyle tüketicilere sunuluyor.

Desensiz Modeller ve Daha Sivri Yakalar

Sezonun öne çıkan deri mont modellerinde göze çarpan en radikal değişim, daha çok düz renklerden oluşması ve desensiz olmaları. Diğer bir değişim ise, deri montlarda kullanılan klasik fermuarın üzerine eklenen çeşitli boyutlardaki düğmeler ve sivri yakalar. Ayrıca geride bıraktığımız sezonlarda rağbet gören kürklü ve kabarık yakaların 2019-2020 sezonunda kullanılmadığını görüyoruz.

2019 – 2020 Deri Mont/Ceket Modelleri ve İlham Alınabilecek Zarif Kombin Örnekleri…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ