MorTilki.Com

2019 Sonbahar-Kış Ayakkabı Trend ve Modelleri

2019 Sonbahar-Kış Ayakkabı Trend ve Modelleri

Yeni senenin yaklaşmasıyla beraber ayakkabı moda dünyasında yenilikler ve trend modeller yerlerini almaya başladı. 2019 Sonbahar-Kış sezonunun ayakkabı modelleri konfor ve topuklulardan oluşuyor. Genellikle vahşi hayvan motifleri, bu yılki trendlerde ayakkabılara yansımış durumda.

 

Vahşi hayvan desenli modeller

Ayakkabılarda vahşi hayvan ve leopar desenleri 2019 Sonbahar/Kış modası podyumlarında oldukça ön plana çıktı. Yeni yıl itibarı ile hayvan motifli ayakkabı trendlerinde ön plana çıkacak gibi gözüküyor.

 

 

Siyah renk yerine kahverengi

2018 yılında ten rengi tonlarının koyulaştığı ve ön planda olduğu, 2019 Sonbahar/Kış sezonunda ise en çok tercih edilen rengin kahverengiye dönmesini gözlemliyoruz.

 

Western bot modelleri

Raf Simons, Calvin Klein’da çıkan ilk defilesinde Westen botların geri dönüşünün sinyallerini göstermişti. Geleneksel stillere kıyasla daha hafif formları ve daha sivri burunları ile Western botları önümüzdeki kış sezonunda sıklıkla göreceğiz.

 

Küt burunlu topuklu ayakkabılar

Yuvarlak burunlu modeller her yıl olduğu gibi 2019 Sonbahar/Kış sezonunda da bizlere sunuluyor. Küt burunlu modeller bu sezonun modası olmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

 

Büyük ve şişkin sneaker model ayakkabılar

Kalın tabanlı spor modelleri bir süre daha görmeye devam edeceğiz. Bu yılda büyük ve şişkin sneaker’ın sade modelli olanlarını tercih edeceğiz gibi duruyor.

 

 

Fiyonk Modeller

2019 Sonbahar/Kış basına yansıyan ve  en çok paylaşılan modellerden biri de fiyonk ayakkabılar. Sadece düğün veya davetler için değil, günlük hayatta da da ele tercih edilen fiyonklu topuklular, 2019 Sonbahar/Kış sezonunun tercih edilecek trendleri arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ