MorTilki.Com

Çalışan Kadınlar İçin Ofiste Giyilebilecek Kıyafet Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Ofiste Giyilebilecek Kıyafet Önerileri

Özellikle çalışan kadınlar, iş yerinde giyilebilecek kıyafetler konusunda kararsız kalabilmektedir. Ciddi bir kurum veya ofis ortamında çalışanların kıyafetlerine daha fazla özen göstermesi gerekebiliyor.

Eğer çalışan bir kadınsanız, şık ofis kombinleri oluşturabilmek için mutlaka önerdiğimiz giysilere dolabınızda yer ayırmalısınız. Giyeceğiniz her kıyafete şıklık katabilecek parçaları ve iş yerinde tercih edilebilecek kombinleri sizin için bir araya getirdik.

Günü Kurtaran İpek Gömlekler

Giydiniz her tür pantolon veya etekle uyum sağlayan ipek gömlekler ile şık ofis kombinleri oluşturmak çok kolay. Dolabınızda mutlaka iki tane ipek gömlek bulundurmanızda fayda var. Bu gömleklerden birinin açık renkli, diğerinin ise koyu renk olmasına dikkat edin. Bu gömleklerle birçok şık kombin oluşturarak günü kurtarmanız oldukça kolay olabilir.

Ofis Ortamında Ayakkabı Seçimi

Bütün kombinlere şıklık katabilen stiletto ayakkabılara öncelik vermenizi tavsiye ediyoruz. Bu tarz ayakkabılar uca doğru sivri hale gelerek ayaklarınızı rahatsız edebilir. Fakat ayaklarınızın içinde rahat edebileceği stiletto ayakkabı modelleri de bulabilirsiniz. 

Uz Boylu Gösteren Kalem Etekler

Bu tarz etek modelleri boyunuz kısa olsa bile daha uzun görünmenizi sağlarlar. Dolabınızdaki kalem etekleri, özellikle sıcak yaz günlerinde düz gömlekler ile kombinleyerek rahat ve şık bir iş günü geçirebilirsiniz.

Modası Geçmek Bilmeyen Renkli Alt Üst Takımlar

Daha ciddi mekanlarda tercih edilebilecek olan takımlar, toplantı ve özel etkinlik gibi durumlarda kurtarıcınız olabilir. Renkler size kalmış! Zevkinize göre gömlekler veya tişörtler ile kombinleyerek ciddi bir tarz oluşturabilirsiniz.

Mini Etek ve Uzun Ceket Kombini

Bu tür uzun ceketler her türlü kıyafetinizi tamamlar ve daha şık görünmenizi sağlar. Ceketinizin renkleri ile uyumlu bir mini etekle kombinleyerek havalı bir tarza sahip olabilirsiniz. Elbise dolabınızda mutlaka birkaç farklı renk uzun ceket bulundurmanızda fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ