MorTilki.Com

Her Düğün Konseptine Uygun Modern Tasarımlı 2020 Tesettür Gelinlik Modelleri

Her Düğün Konseptine Uygun Modern Tasarımlı 2020 Tesettür Gelinlik Modelleri

Birçok başörtülü gelin adayı, gelinlik konusunda ilham bulmakta ve modern bir tesettürlü gelinlik arayışında güçlük çekiyor. Aslında tesettür gelinlikler sanıldığı kadar sınırlı sayıda ve sınırlayıcı çizgilere sahip değil. En şık tesettür gelinliğe sahip olmanız için fikir edinebileceğiniz pek çok örnek model var.

Düğün konseptiniz nasıl olursa olsun, size uygun tarz ve modelde çağdaş tasarımlı gelinliği bulmanız mümkün. Bu arayış içinde farklı gelinlik modellerine göz atmanız, ilham almanız açısından faydalı olacaktır. Aşağıda, belki de daha önce  hiç göz önünde bulundurmadığınız, duvağınızla muhteşem uyum sağlayacak ve tam olarak ne istediğinizi hayal etmenize yardımcı olacak 2020 tesettür gelinlik modellerini listeledik. Konu sonunda farklı renk ve modeller içeren bir de galeri bulacaksınız. Göz gezdirmenizde fayda var. Eğer siz de hazırsanız artık başlayalım…

Elbette tüm düğünlerde kültürel farklılıklar olabiliyor. Ancak madalyonun diğer yüzüne baktığımızda bizi düğünlerde tüm insanlarla ortak noktada birleştiren bir giysi var; gelinlik. Diğer yandan başörtülü gelinler ise tesettürlü gelinlikler ile ortak paydada buluşuyor. Bu yıl, tesettürlü gelinliklerde en çok göze çarpan detay şüphesiz zarif danteller.

Beyaz gelinliklerde zarif dantellerin yanı sıra ışıldayan taşları da 2020 yılı gelinliklerinde sıkça göreceğiz. Daha dar kalıplarda üretilen gelinlikler, kapalı olmasına rağmen ışıltılı taşlar ve aksesuarlar ile daha çağdaş bir hava oluşturuyor.

Örneğin, beyaz gelinliğinizin türban kısmında incilerle sıralanmış şık bir aksesuara yer verirken, parıltılı minik taşlara sahip, gelinliğinizle uyumlu bir duvağı tercih edebilirsiniz. Ayrıca uzun bir inci kolye takarak ışıltılı tarzınıza son dokunuşu yapabilirsiniz.

Eğer bu fazla ışıltılı modellerden hoşlanmayan ve klasikten vazgeçmeyen biriyseniz de sorun değil. Klasik beyaz türbanlı gelinliği yalnızca taşlı zarif bir kemer takarak daha modern bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte, bu yıl çeşitli kesimlerdeki gelinlik etekleri de dikkat çekiyor. Tesettürlü gelinlik giyiyor olmanız, etek kısmının farklı tarzlarda olamayacağı anlamına gelmez. Daha salaş görünümlü ve uzun etekli bir model tercih etmeniz mümkün.

Aşağıda size ilham olabilecek ve hayalinizdeki gelinliği oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir galeri hazırladık. Galeri içinde farklı renk ve modellerde her düğün konseptine uygun çeşitli türban-tesettür gelinlik modellerini bulabilirsiniz.

2020 tesettür gelinlik modelleri konusuna değinerek çeşitli modeller eşliğinde farklı önerilerde bulunmaya çalıştık. Gelinlik tercihinde ve hayatınızın her anında doğru seçimler yapmanız dileğiyle. Hoşça ve bizi takipte kalın.

Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ