MorTilki.Com

Dar Kot Pantolon Kombinleri

Dar Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolonlar gardırobunuza yapacağınız en iyi moda yatırımlarındandan biridir. Çünkü jeanlar dayanıklıdır, giymesi, kombinlemesi kolaydır ve modası asla geçmez. Dahası, her mevsimde rahatlıkla giyilebilir. Bu yüzden herkesin favori bir kot pantolonu vardır. Özellikle skinny jeans ve slim-fit olarak adlandırılan dar kesim kot pantolonları kadınların daha çok tercih ettiğini biliyoruz. Bu sebeple dar kot pantolon kombinlerinden oluşan bir galeri hazırlamak istedik.

Skinny jeans ve slim-fit olarak adlandırılan dar kot pantolonlar günümüzde en çok satılan pantolon çeşitleri. Jean ailesinin en dar kalıp pantolonlarını oluşturan bu kotlar nasıl giyilir ve kombinlenir? Hep birlikte inceleyelim…

Dar Kot Pantolon ve Renkli Kazak

Özellikle mavi kot pantolonları mevsime uygun birçok parça ile eşleştirmek mümkündür. Sonbahar ve kış aylarında canlı renklere sahip kazak ve pastel renk kaban ile dar kot pantolonu kombinlemeyi deneyin. Hava durumuna göre bot ya da babet ayakkabı ile stinizi tamamlayın.

Dar Kot Pantolon ve Beyaz Gömlek

Skinny jeans ve slim-fit kot pantolonların her zaman mavi renk olması gerekmez. Siyah renkteki dar kesim kot pantolonu beyaz gömlek ile eşleştirin. Oldukça basit ve pratik olan bu kombin arkadaş buluşmaları için biçilmiş kaftan.

Dar Kot Pantolon ve Haki & Lacivert Kazak

Havanın soğuduğu günlerde, sıradan bir hafta sonu için lacivert veya haki kazağınızı dar kotunuz ile birlikte giymeyi deneyin. Bu basit kombinin renk uyumuna şaşıracaksınız.

Dar Kot Pantolon ve Bol Üst Giysiler

Dökümlü, salaş üst giysiler ve uzun çizmeler dar kot pantolonlar ile kolayca kombinlenebilir. Tamamen siyaha bürünmemek için üst giysinizde mavi ya da lacivert tonlarını tercih edin.

Dar Kot Pantolon ve Ceket

Siyah, gri ve beyaz renklerini kışlık kombin oluşturmak için eşleştirmeyi deneyin. Dar kesim pantolonu boğazlı kazak ve ceketle birlikte giyin. Daha havalı bir tarz için topuklu ayakkabıları tercih edin.

Dar Kot Pantolon ve Aksesuarlar

Dar kesim kot pantolonları herhangi bir parça ile kombinlerken aksesuarları ihmal etmeyin. Şapkalar, fularlar, güneş gözlükleri ve çantalar daha havalı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Dar Kot Pantolon ve Spor Ayakkabı

Spor ayakkabınızın markası ve modeli ne olursa olsun dar kotlarınız ile kusursuz eşleşme sağlar. Sokak stili oluşturmak için spor ayakkabı ve dar kot pantolonu birlikte deneyin. Sırt çantası ile günlük kombininizi tamamlayın.

Dar Kot Pantolon ve Topuklu Bot

Topuklu ayakkabıları dar kalıp kot pantolonlar ile eşleştirmek mümkündür. Bu ayakkabılar ayrıca kaşe kabanlar ve deri ceketlerle de hoş bir kombin sağlar. Feminen bir stil için topuklu ayakkabı ve dar pantolonu deneyin.

Dar Kot Pantolon ve Blazer Ceket

Blazer ceketlerin dar kot pantolonlarla birleşimi keskin ve sofistike bir tarz oluşturur. Balıkçı yaka kazak ve gömlekler ile hoş bir stil meydana getirin.

Dar Kot Pantolon ve Kazak

Hem triko hem de örgü yün kalın kazaklar dar pantolonlar ile harika eşleşir. Sonbahar ve kış sezonunda dar pantolonları kazaklar ile deneyin. Mükemmel görünümü tamamlamak için güneş gözlüğü ve bot ile stilinizi destekleyin.

Dar Kot Pantolon ve Gömlek

Dar pantolonların gömlekle eşleştirilmesi, kotlarınızı rahatlıktan şıklığa götürmenin hızlı ve kolay bir yoludur. Çizgili ve düz renkteki gömlekler şık bir stil ortaya çıkarmanızı sağlar. Bu pratik tarza en iyi topuklular eşlik eder.

Skinny jeans ve slim-fit dar kot pantolon kombinlerinden oluşan yukarıdaki önerilermiz de aradığınızı bulamadıysanız aşağıdaki çeşitli kombinlere de göz atmanızda yarar var. Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz. Hoşça ve bizi takipte kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ