MorTilki.Com

Pınar Altuğ’dan Olay Yaratan Aşk İtirafı: Odamdan İçeri Girip Dudaklarıma Yapıştı

Pınar Altuğ’dan Olay Yaratan Aşk İtirafı: Odamdan İçeri Girip Dudaklarıma Yapıştı

Eşi Yağmur Atacan ile birlikte bir söyleşiye katılan oyuncu Pınar Altuğ, yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Kendisinden 9 yaş küçük olan eşiyle nasıl tanıştıklarını anlatan ünlü oyuncu, ilginç tanışma hikayesiyle magazin gündeminde.

Çocuklar Duymasın dizisindeki Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ, kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan ile katıldığı programda herkesin merak ettiği tanışma hikayesini anlattı.

Altuğ, dizi setinin soyunma odasına bir anda giren Yağmur Atacan’ın kendisini öptüğünü ve olay karşısına şaşkına döndüğünü dile getirdi.

Sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ, YouTube platformundaki bir programa eşiyle birlikte konuk oldu. Soruları yanıtlayan Altuğ, “Soyunma odama dalıp dudaklarıma yapıştı.” sözleriyle aşk hikayelerinin temellerinin nasıl atıldığını izleyenlere anlattı.

“Odamdan içeri dalıp dudaklarıma yapıştı, salaklaştım”

Dizi ve reklam projelerinde rol alan 45 yaşındaki oyuncu, bu olayın 13 sene önce beraber oynadıkları İlk Aşkım dizisinin çekimleri sırasında yaşandığını, “Benim soyunma odamdan dınk diye içeri dalıp, dudaklarıma yapıştı. Salaklaştım. Merhaba diye gelip, çatanak diye öpünce. Hala da öpüyor işte. 13,5 yıl oldu” sözleriyle anlattı.

“Benimle aynı yaşta olduğunu düşünemiyorum”

Eşiyle aralarındaki yaş farkı yüzünden sosyal medyada birçok olumsuz eleştiri alan Pınar Altuğ, “Tanıştığımızda Yağmur 23 yaşındaydı, şimdi 36 oldu, Ben 32’ydim 45 oldum. Ama iyi ki aramızda o 9 yaş var. Yağmur o kadar bilmiş ki benimle aynı yaşta olduğunu düşünemiyorum” diyerek, yaş farkının bir önemi olmadığına vurgu yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ