MorTilki.Com

Armağan Çağlayan Kurşun Dizisindeki Hatalara Sosyal Medyadan Tepki Gösterdi

Armağan Çağlayan Kurşun Dizisindeki Hatalara Sosyal Medyadan Tepki Gösterdi

Televizyon yapımcısı ve avukat olan Armağan Çağlayan, Engin Altan Düzyatan başrollü Kurşun dizisi hakkında eleştirel paylaşımlar yaptı. Dizinin ilk bölümündeki hatalara vurgu yapan Çağlayan, ”Bu senaryoyu yazarken bir hukukçuya danışsaydınız keşke” ifadesini kullandı.

1970’li yıllara ışık tutan Kurşun dizisi Fox Tv ekranlarında ilk bölümüyle ekrana geldi. Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun başrollerinde bulunduğu dizinin ilk bölümündeki bazı hatalar dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı. Tv yapımcısı,köşe yazarı ve avukat olan Armağan Çağlayan‘da bu hataların farkına vararak Twitter hesabından eleştirel birçok palaşım yaptı.

Kurşun Dizisi İlk Bölümdeki Hataları Açıkladı

Bir dönem köşe yazarlığı ve Tv yapımcılığı yapan 53 yaşındaki Armağan Çağlayan, eski mesleği olan avukatlığa geri dönmüştü. Mesleği gereği konuya hakim olan ünlü isim, dizinin ilk bölümündeki hataları ifşa ederek tepki gösterdi.

”Bu senaryoları yazarken bir hukukçuya danışsanız keşke. Savcı tutuklama kararı veremez, tutuklama kararını sadece hakim verebilir. Adam başsavcı herhalde, öyle direkt polislere falan emir yağdırıyor. 1970 yılında cezaevinde açıl görüş yapılırken infaz koruma memuru yokmuymuş?” diyerek diziyi adeta topa tuttu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ