MorTilki.Com

Ivanka Trump’ın Estetik Yaptırmadan Önceki Hali Şaşkınlık Yarattı

Ivanka Trump’ın Estetik Yaptırmadan Önceki Hali Şaşkınlık Yarattı

Son günlerde giydiği cesur kıyafetlerle gündemi meşgul eden Ivanka Trump, ortaya çıkan estetiksiz fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çekti. Babası Donald Trump’a hayranlığı ile bilenen 37 yaşındaki Ivanka’nın estetiksiz görüntüleri, görenleri bir hayli şaşırttı.

İlerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ve güzelliğiyle birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaran Ivanka Trump, estetiksiz hali ile sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Evli ve 3 çocuk annesi olan Ivanka Trump’ın olay yaratan o estetiksiz halleri, sosyal medyanın gündemine oturdu ve günün en çok konuşulan magazin haberi oldu. Ünlü ismin burun, yanak, dudak ve dişlerindeki inanılmaz değişim dikkatlerden kaçmadı.

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızının estetiksiz hali, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından çirkin bulundu ve “vampir” benzetmeleri yapıldı. Kimi hayranları da Ivanka Trump’ın her haliyle güzel olduğunu savundu.

Modayı yakından takip eden Ivanka Trump, kıyafet kombinleriyle birçok kadının beğenisini kazansa da önceki estetiksiz haliyle Amerikalı kadınlardan tam puan almayı başaramadı.

Bir zamanlar modelliğe soyunarak annesinin izinden gitmeye çalışan Ivanka Trump, başarılı olamamış ve politikaya yönelmeyi tercih etmişti.

Babası gibi siyasi bir kariyere seçmeyi tercih eden Trump, katıldığı davetlerde giydiği cesur kıyafetlerle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İşte ünlü ismin olay yaratan estetiksiz görüntüleri…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ