MorTilki.Com

Şeyma Subaşı, Canlı Yayında Acun Ilıcalı’ya Attığı Mesajla Magazin Gündeminde

Şeyma Subaşı, Canlı Yayında Acun Ilıcalı’ya Attığı Mesajla Magazin Gündeminde

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli magazin programına konuk oldu. Canlı yayında cep telefonunda O Ses Türkiye yarışmasıyla ilgili bazı görüntüleri paylaşırken eski eşi Şeyma Subaşı’dan bir mesaj geldi. Canlı yayınlanan programda yaşanan bu olay magazin gündemine bomba gibi düştü.

Konuk olarak katıldığı programda O Ses Türkiye yarışmasının perde arkasında yaşanan anları cep telefonu ile izleten Acun Ilıcalı, hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Canlı yayınlanan o anlarda, Şeyma Subaşı’dan gelen mesaj bütün izleyiciler tarafından görüldü.

Subaşı’nın Ilıcalı’ya attığı mesajda, “Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım” yazmaktaydı.

Canlı yayında gerçekleşen bu olay, ekran başında olanları şaşırttığı kadar TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’yı da şaşırttı. Telefonuna mesaj bildirimi geldiğini son anda fark eden televizyoncu, telefonunu hızlı bir şekilde kameralardan uzaklaştırdı.

Şeyma Subaşı’dan Olay Sonrası Açıklama Geldi

Canlı yayında mesajı ifşa olan Şeyma Subaşı, olay sonrası sosyal medya hesabından bir video paylaşarak bazı açıklamalarda bulundu.

Açıklama videosuna “Unutmayalım ki Acun ile bizim bir çocuğumuz var.” sözleriyle başlayan Subaşı, yaşanan bu mesaj olayını şu şekilde anlattı;

“Bizim konuştuğumuz maddi ve manevi bir sürü olay var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayında çıkması da benim kaderim. Yapacak bir şey yok. Bizim önceliğimiz Melisa. Acun ile bunları her zaman konuşacağız. Önceden de konuşuyorduk. İnşallah başka bir boyutlara geçmez bu olay.”

Şeyma Subaşı, yaptığı bu endişeli açıklama sonrası insanların anlayışlı olması çağrısında bulunurken, eski eşi Acun Ilıcalı ile bu tür konuları her zaman konuşacaklarını dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ