MorTilki.Com

Bedelli Askerlikten Yararlanan İdo Tatlıses Birliğine Teslim Oldu

Bedelli Askerlikten Yararlanan İdo Tatlıses Birliğine Teslim Oldu

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, bedelli askerlik yasasından faydalanarak Tekirdağ’daki birliğine teslim oldu. 27 yaşındaki İdo’nun sakalsız hali ise dikkat çekti.

Son yıllarda yaptığı albümleri sayesinde büyük bir çıkış yakalayan İdo Tatlıses, bedelli askerlikten yararlanarak vatani borcu için askere gitti. Tatlıses’in kısa saçlı ve sakalsız hali ise gözlerden kaçmadı.

Müzik sektörüne DJ olarak adım atan ve sonrasında çeşitli albümler yapan İdo Tatlıses, pek çok ünlü isim gibi bedelli askerliği tercih etti. Tekirdağ’daki birliğine teslim olan ünlü şarkıcı asker arkadaşlarıyla da fotoğraf çekindi. İdo’nun sosyal medyada yayımlanan asker fotoğraflarına onlarca ”hayırlı teskereler” yorumu yapıldı.

İdo Tatlıses Kimdir?

15 Şubat 1992 İstanbul doğumludur. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu olan İdo, İsviçre Leman Koleji, Amerika Boston Berklee College of Music Konservatuvarı ve İstanbul Beykent Üniversitesi mezunudur. İş hayatına babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses TV’de başlamıştır.

2013 yılında DJ olarak müzik dünyasına adım atan ünlü şarkıcı, 2014 yılında ”Sonsuz Teşekkürler” isimli ilk albümünü çıkarmıştır. Zaman içinde yeni albümler çıkarmaya devam eden ünlü şarkıcı bazı reklam filmlerinde ve Aşk Kapıda isimli Show Tv dizisinde rol almıştır. Bir süredir Yasemin Şefkatli ile aşk yaşadığı bilinmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ