MorTilki.Com

İşleri Yolunda Gitmeyen Şeyma Subaşı’nın İflasın Eşiğinde Olduğu İddia Ediliyor

İşleri Yolunda Gitmeyen Şeyma Subaşı’nın İflasın Eşiğinde Olduğu İddia Ediliyor

Magazin dünyasının gündemde olan isimlerinden Şeyma Şubaşı’nın geçtiğimiz yıl büyük bir törenle açtığı Healthyish Cafe’de işlerin kötü gittiği söyleniyor. Bir senelik kira gideri Acun Ilıcalı tarafından karşılanan işletmenin önümüzdeki günlerde kapatılabileceği iddia edilmekte.

Şeyma Subaşı, İstanbul’un en gözde semtlerinden Bebek’te bulunan Healthyish Cafe isimli iş yerini geçtiğimiz yıl ünlü isimlerin de katıldığı bir törenle hizmete açmıştı. Aradan geçen bir yıllık sürenin ardından işlerin yolunda gitmediği söylentileri, magazin gündeminin en çok konuşulan haberlerinden oldu.

Şeyma Subaşı’nın iş yerinin açılmasından sonra gündeme gelen haberlerde, mekanın bir yıllık kirasının Acun Ilıcalı tarafından ödendiği gündeme gelmişti.

İşlerin kötü gittiğiyle ilgili iddialar, geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’nın düzenlediği iş yerinin açılışının birinci yılı partisinden sonra gündeme geldi. Subaşı ve yakın arkadaşlarının katıldığı parti sonrası, magazin kulislerinde işlerin kötüye gittiğiyle ilgili dedikodular ortaya çıktı.

İşletmenin bir yıllık kira süresinin dolmasının ardından, 125 bin TL nafaka alan Subaşı’nın 60 bin TL olan kirayı ödemekte zorlanacağı söyleniyor.

Bebek’te bulunan ve oldukça yüksek bir kira bedeli olan işletmenin, söylentilerin doğru çıkması durumunda ne kadar süre daha ayakta kalabileceği şimdiden merak edilen bir konu haline geldi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ