MorTilki.Com

Aylardır Kayıp Olan Ünlü Model Esmeralda Gonzalez’in Cesedi Nevada Çölünde Bulundu

Aylardır Kayıp Olan Ünlü Model Esmeralda Gonzalez’in Cesedi Nevada Çölünde Bulundu

Yaklaşık 6 aydır kendisinden haber alınamayan ünlü model Esmeralda Gonzalez’in cesedi Amerika’daki Nevada çölünde bulundu. Yapılan incelemelerde, genç modelin öldürülmeden önce işkence gördü tespit edildi.

Gonzalez’in kardeşi, 31 Mayıs tarihinde genç mankenin kayıp olduğunu emniyete bildirdi. O günden beri kendisinden haber alınamayan Esmeralda Gonzalez‘in cesedi geçtiğimiz gün Nevada çölünde bir tabut içinde bulundu. Ceset üzerinde yapılan otopsi incelemesinde, ölümünün hemen öncesinde işkence gördüğüne dair bulgulara rastlandı.

Yapılan araştırmalar sonrasında 45 yaşındaki Christopher Prestipino isimli bir şahıs gözaltına alındı. Cinayetin kan donduran gerçekleri ise soruşturma kapsamında ortaya çıkmaya başladı.

Yürütülen soruşturma ve otopsi sonucunda yetişkin film oyuncusu ve modellik yapan Esmeralda Gonzalez’in günlerce yatağa bağlı bırakıldığı, enjektör ile havuz temizleyici bir madde ve uyuşturucu enjekte edildiği ortaya çıktı.

Emniyet güçleri Esmeralda’nın sevgilisinin de cinayette parmağı olduğunu düşünerek hakkında yakalama kararı çıkartmıştı. Ancak soruşturma kapsamında sevgilisi aleyhinde herhangi bir somut delile ulaşılamadı.

Cinayet soruşturması kapsamında polisin araştırmaları devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ