MorTilki.Com

Hamile Olduğu Dedikoduları Yapılan Rihanna’dan İddialı Video Paylaşımı

Hamile Olduğu Dedikoduları Yapılan Rihanna’dan İddialı Video Paylaşımı

Müzik dünyasın ünlü isimlerinden Rihanna, geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katılmıştı. Pop yıldızının şişkin göbeği, davete katılan misafirlerin gözünden kaçmamış ve ortaya hamile olduğu yönünde söylentiler çıkmıştı. Rihanna, Instagram hesabından paylaştığı bir videoyla hamilelik iddialarının gerçek dışı olduğunu gösterdi.

Her adımıyla olay yaratan Rihanna, bir dernek yararına düzenlenen geleneksek etkinlikte boy gösterdi. Tanınmış birçok ünlü ismin de katıldığı bu gecede eğitim, sağlık ve insani ihtiyaçlar için yardım toplanıyor. Siyah bir elbise ile söz konusu etkinliğe katılan Rihanna’nın göbeği ise “Acaba hamile mi?” şeklinde haberlerin yayılmasına neden olmuştu.

Arap iş adamı Hassan Jameel ile bir süredir aşk yaşayan pop yıldızı, çıkan bu hamilelik haberleri için bir açıklama yapmamıştı. Instagram hesabında son paylaştığı bikinili videoyla bu haberlerin asılsız olduğunu kanıtladı.

Aldığı fazla kilolar yüzünden eleştiri oklarının hedefi olan Rihanna, zayıflamak için son günlerde büyük bir çaba içine girdi. Bu çabalar sonucu fazla kilolarından kısmen kurtulan 31 yaşındaki ünlü isim, yayınlandığı son videodaki fit görüntüsü ile hayranlarından övgü dolu yorumlar aldı.

Bir dergiye verdiği röportajda kendisine yöneltilen “Yakında bir bebek sahibi olmayı istiyor musun?” şeklindeki soruya, “Böyle şeyler düşünmüyorum. Bilmiyorum, Tanrı’nın planı.” cevabını vermişti.

Rihanna, Vogue dergisiyle yaptığı bu röportajdan sonra “Hamilelik dedikodularının çıkmasını dört gözle bekliyorum.” açıklamasını yapmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ