MorTilki.Com

Oscar Ödüllü Oyuncu Cuba Gooding Jr Hakkında 4 Yeni Taciz İddiası Daha

Oscar Ödüllü Oyuncu Cuba Gooding Jr Hakkında 4 Yeni Taciz İddiası Daha

Oscar ödüllü Amerikalı ünlü oyuncu Cuba Gooding Jr, geçtiğimiz Haziran ayında Manhattan’daki bir barda, kimliği açıklanmayan bir kadını taciz ettiği iddiası ile gözaltına alınmıştı. Yürütülen soruşturma kapsamında, 4 kadın daha taciz edildiğini iddia ederek Gooding Jr.’dan şikayetçi oldu.

Boyz n the Hood ve  Jerry Maguire gibi filmlerin yıldızı 51 yaşındaki Cuba Gooding Jr hakkındaki taciz iddiaları bir türlü sonlanmıyor. Geçtiğimiz Haziran ayında barda eğlenen bir kadının göğüslerine ellemek suretiyle taciz eden ünlü oyuncu, Manhattan polis ekiplerince kelepçelenerek gözaltına alınmıştı. Oyuncunun avukatı Mark J Heller ise müvekkilinin suçsuz olduğunu savunmuş ve beraat talebinde bulunmuştu.

Geçtiğimiz günlerde 4 kadın daha taciz edildiklerini iddia ederek, tutuksuz yargılanan Cuba Gooding Jr hakkında suç duyurusunda bulundu. Hazırlanan iddianamede, ünlü oyuncunun 2001 yılından bu yana gece kulüpleri ve barlarda onlarca kadını taciz ettiğine yer verildi. Cuba Gooding Jr’ın bu mekanlara eğlenmek için değil, taciz maksadıyla gittiği ve kadınlara uygunsuz şekilde yaklaşarak dokunduğuna vurgu yapıldı.

Ünlü oyuncudan şikayetçi olan kadınlar, mağdur olduklarını dile getirerek taciz edildikleri anların güvenlik kamera kayıtlarıyla sabit olduğunu ve  Gooding Jr’ın üst seviyeden cezalandırılması gerektiğini dile getirdi.

Oscar ödüllü ünlü oyuncunun avukatı ise müvekkilinin suçsuz olduğunu savunarak, ”İnsanlar ünlü birilerinin üzerine suç atmak konusunda çok iyidir. Çünkü bu onlara popülerlik kazandırır. Cuba Gooding Jr kesinlikle suçsuzdur ve hiç bir kadını istismar etmemiştir.” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ