MorTilki.Com

Aldığı Fazla Kilolarla Başı Dertte Olan Hanife Gürdal’dan İlginç Karar

Aldığı Fazla Kilolarla Başı Dertte Olan Hanife Gürdal’dan İlginç Karar

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, son dönemde aldığı kilolardan dolayı Instagram paylaşımlarına ara verdi. Son yaptığı paylaşımda kendisini poğaçaya benzeten Hanife, kilo vermeden fotoğraf paylaşımı yapmayacağını açıkladı.

Başörtüsünü çıkarmasıyla son günlerin çok konuşulan ismi haline gelen Hanife Gürdal’ın aldığı kilolar, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Kilolu haliyle birçok takipçisinden olumsuz eleştiriler alan eski gelin adayı, kilo aldığını kabul ederek bir fotoğrafını paylaştı.

Son yaptığı otel odası paylaşımı ile birçok eleştiri alan fenomen gelin adayı, bu defa da fazla kiloları yüzünden takipçilerinin diline düştü.

Fazla Kilolarını Vermeden Fotoğraf Paylaşmayacak

538 bin takipçisi olan Hanife Gürdal, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımda “4 kilo alınca poğaça gibi olduğum için fotoğraf çekilmeyi sevmiyor oldum. Kilo verene kadar son fotoğrafım bu.” şeklindeki açıklamasıyla fotoğraf paylaşımlarına ara verdiğini duyurdu. 

Takipçileri, eski gelin adayının bu paylaşımından kısa bir süre sonra fotoğrafa çok sayıda yorum yaptı. Hanife’nin “poğaça” benzetmesini eleştiren birçok kişi ilginç yorumlarda bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ