MorTilki.Com

Ünlü Haber Sunucusu Erhan Çelik, Sürpriz Bir Nikahla 3. Kez Evlendi

Ünlü Haber Sunucusu Erhan Çelik, Sürpriz Bir Nikahla 3. Kez Evlendi

Türkiye’nin tanınan gazeteci ve haber spikerlerinden Erhan Çelik, Doktor Özlem Gültekin ile dünya evine girdi. Televizyon dünyasının yakından tanıdığı ünlü haber sunucusunun sürpriz evlilik haberi, hayranlarını sevindirdi.

42 yaşındaki haber sunucusu Erhan Çelik, 3. evliliğini Özlem Gültekin ile yaptı. Çiçeği burnunda yeni evli çift, o mutlu anlarında objektiflere yansıyan pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Evlilik haberini Instagram hesabından duyuran Erhan Çelik, sevenlerinden çok sayıda tebrik mesajı aldı.

Yaptığı evlilik paylaşımına “Evet, bin kere evet, yüz bin kere evet.” notunu ekleyen Çelik’in sürpriz evlilik haberi, takipçilerini şaşırttı.

Habercinin hayatını birleştirdiği Özlem Gültekin’de sosyal medya hesabında benzer bir paylaşımda bulunarak, bu mutlu anlarını Instagram hesabında yayınlayarak sevenlerine duyurdu.

Çiftin aileleri ve yakın dostlarının katıldığı sade evlilik töreni İzmir’de gerçekleşti. Alanında uzman bir hekim olan Op. Dr. Özlem Gültekin, İzmir’de bulunan kendi kliniğinde mesleğini icra etmekte.

Bir süredir ekranlardan ayrı olan Erhan Çelik, uluslararası bir holdingin başkanlığını yapıyor. Çelik ayrıca CNR Uluslararası Fuarcılık Holding’de İca Kurulu Başkan Yardımcılığını üstleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ