MorTilki.Com

Gökhan Özoğuz Ankara Konserinin Gelirini Mehmetçik Vakfı’na Bağışlayacak

Gökhan Özoğuz Ankara Konserinin Gelirini Mehmetçik Vakfı’na Bağışlayacak

Suriye’nin kuzey bölgesine başlatılan Barış Pınarı Harekatı sonrasında birçok ünlü isim Mehmetçi Vakfı’na bağışta bulundu. Athena müzik grubu solistlerinden Gökhan Özoğuz’da Ankara konserinin gelirini bağışlayacağını açıkladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), Suriye Milli Ordusu (SMO) ile birlikte Suriye’nin kuzeyine yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekatı sonrasında çoğu ünlü isim Mehmetçik Vakfına bağış yapmaya başladı. Bu ünlü isimlere son olarak Gökhan Özoğuz‘da katıldı. Twitter hesabı üzerinden kısa bir paylaşım yapan Özoğuz, 29 Ekim tarihli Ankara konserinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını duyurdu.

Özoğuz Twitter hesabından yaptığı paylaşımda;

”29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Ankara’da gerçekleştirilecek konserimizin gelirini biz de Mehmetçik Vakfı’na bağışladığımızı duyururuz.” ifadelerine yer verdi.

Bilindiği gibi 29 Ekim tarihinde ünlü komedyen Cem Yılmaz‘da Bostancı Gösteri Merkezi’nde bir gösteri yapacaktı. Ünlü komedyen de Twitter hesabı üzerinden bu tarihte yapacağı gösterinin gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden;

”29 Ekim 2019’da Bostancı Gözteri Merkezi’nde yapılacak gösterimizin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladığımı tüm sevenlerime duyuruyorum. Birlik ve beraberlikten nasibini almamış sosyal medya ruhunu, memleketime daha faydalı işlerde görmek dileğiyle.” notunu paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ