MorTilki.Com

Survivor Ecem Karaağaç’ı ‘Enerji Yükleme’ Bahanesiyle İstismar Eden Kişiye 31 Yıl Hapis İstemi

Survivor Ecem Karaağaç’ı ‘Enerji Yükleme’ Bahanesiyle İstismar Eden Kişiye 31 Yıl Hapis İstemi

Survivor isimli programa yarışmacı olarak katılan Ecem Karaağaç, yarışma öncesinde birinci olması için ”Enerji yüklemesi” yapacağını söyleyen bir kişi tarafından defalarca istismara uğradığı ve dolandırıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu. Ecem Karaağaç’ın şikayetçi olduğu kişiye 31 yıl hapis cezası istendi.

Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni Survivor yarışmasıyla tanınan bir yüz haline gelen Ecem Karaağaç, geçtiğimiz Mart ayında suç duyurusunda bulunmuştu. ”Sana enerji yüklemesi yapacağım ve bu sayede Survivor’da birinci olacaksın” diyerek kendisini defalarca istismar eden ve dolandıran kişi hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Dolandırıcılık, şantaj ve cinsel saldırı suçlarından dava açılan kişinin 31 yıl hapsi istendi.

Survivor isimli yarışmaya katılacağı netleşen Ecem Karaağaç, sosyal medya üzerinden bu haberi paylaştı. Takipçilerinden birisi ”Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun.” şeklinde mesaj gönderdi. Teklifi kabul eden Ecem Karaağaç bu kişiyle buluştu.

Söz konusu kişi, enerji yüklemesi yapacağını söyleyerek Ecem ile defalarca cinsel ilişkiye girdi. Yarışmaya katılmasının ardından bir süre sonra elenen Ecem Karaağaç, kandırıldığının farkına varmış oldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuru yaparak suç duyurusunda bulunan Karaağaç, ilgili kişinin cezalandırılmasını istedi.

31 Yıl Hapis Cezası İstemi

Sabah’ın haberine göre, Ecem Karaağaç yarışmaya katılmadan bir süre önce ”Sana enerji yüklemesi yapacağım ve birinci olacaksın” diyen şahıs ile buluşmuş. Söz konusu kişi ”sana çıplak dokunmam gerekiyor” diyerek günde üç kez cinsel ilişkiye girmiş. Tüm bunlarla birlikte aynı kişiye 90 Bin TL. para vermiş.

Dolandırıldığını anlayan Karaağaç suç duyurusunda bulunmasının ardından bilirkişi raporu düzenlendi ve sözde hocanın Karaağaç’ı iş, oyunculuk aşk ve maddi konularda umut verip oyaladığının altı çizildi. Söz konusu kişinin, genç kadının isteğiyle evine geldiği ve cinsel ilişkiye girerek onu hastalık ve belalardan korumayı vadettiği belirtildi. Sonrasında ise ilgili şahsın dolandırıcılık, şantaj ve cinsel saldırı suçlarından 31 yıl hapsi istendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ