MorTilki.Com

Victoria’s Secret’a ”Büyük Beden” Transfer! Manken Ali Tate Cutler’i Kadrosuna Aldı

Victoria’s Secret’a ”Büyük Beden” Transfer! Manken Ali Tate Cutler’i Kadrosuna Aldı

Amerika’nın dünyaca ünlü moda devi Victoria’s Secret tarihinde bir ilke imza attı. Büyük beden mankenler ile çalışmayan firma, plus size model Ali Tate Cutler’i işe alarak kadrosuna dahil etti.

Victoria’s Secret kuruluşundan bu yana hiçbir zaman büyük beden mankenlerle çalışmamıştı. Geçtiğimiz günlerde bir ilk gerçekleştirerek, plus size model Ali Tate Cutler‘i işe aldı. Büyük beden manken, Victoria’s Secret Melekleri kadrosuna girecek ve yeni BlueBella x Victoria’s Secret kampanyasında yer alacak.

Bilindiği gibi Londra merkezli bir iç çamaşırı perakendecisi olan Bluebella ile Victoria’s Secret iş ortaklığına başlamıştı. Büyük beden model olarak bilinen Ali Tate Cutler, bu iki markanın işbirliği sürecinde kampanyalarda boy gösterecek.

Yapılan basın toplantısında Ali Tate Cutler kısa bir açıklama yaparak duygularını dile getirdi. ”Bu inanılmaz bir duygu. Kendimi dünyanın tepesinde hissediyorum. Victoria’s Secret Melekleri arasında yer almak yıllardır kurduğum bir hayaldi. ”Büyük Beden” terimine katılmıyorum çünkü dünya genelindeki kadınların çoğu zaten benim bedenimde. Bu yüzden markanın bu bedendeki ürünlerini en güzel şekilde tanıtacak biri gerekiyor. Bu işi başarıyla yapacağım.” dedi.

Victoria’s Secret eski pazarlama direktörü Ed Razek, geçtiğimiz aylarda çarpıcı bir açıklama yapmış ve trasları hiçbir zaman Victoria’s Secret bünyesine almayacaklarını söylemişti. Aldığı tepkiler üzerine geri adım atan Razek,

Söylediklerim cinsiyetle ilgili değildi. Ben onların gerçekten kim olduklarını benimseme yolculuklarına hayranım ve yaşantılarına saygı duyuyorum. İlerleyen günlerde trans güzellerimizide görebilirsiniz.” diyerek özür mahiyetinde bir açıklama yapmıştı.

İlerleyen günlerde ise bir ilk gerçekleştirilerek 22 yaşındaki Brezilyalı transseksüel model Valentina Sampaio, Victoria’s Secret kadrosuna alındı ve markanın ‘Melekleri’ne dahil edildi.

Ali Tate Cutler’in tanıtımını yaptığı Bluebella ve  Victoria’s Secret ortaklığındaki ürünlerin kısa süre sonra satışa çıkması planlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ