MorTilki.Com

80 Yaşındaki Amerikalı İş Adamıyla Evlenen Meltem Miraloğlu Suskunluğunu Bozdu: Bizimkisi İlk Görüşte Aşk

80 Yaşındaki Amerikalı İş Adamıyla Evlenen Meltem Miraloğlu Suskunluğunu Bozdu: Bizimkisi İlk Görüşte Aşk

Dil eğitimi için gittiği Amerika’da 80 yaşındaki bir adamla evlenen Meltem Miraloğlu, yaptığı o çok konuşulan evlilik hakkında ilk defa konuştu. Miraloğlu, “Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk.” açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz yıllarda ekrana gelen Hayat Devam Ediyor isimli dizide, yaşlı bir adamla zorla evlendirilen genç yaştaki bir kız rolünü canlandıran Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki bir Amerikalıyla evlenerek gündeme bomba gibi düşmüştü. Olay yaratan bu evlilik birçok kişinin tepsini çekmişti.

“Bizimkisi İlk Görüşte Aşk”

13 Ocak 1987 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen dizi oyuncusu Meltem Miraloğlu hakkındaki merak edilen sorular, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa isimli programa telefonla bağlanan Onur Akay tarafından cevapladı. Miraloğlu, günlerdir gündemi meşgul eden skandal evlilik hakkında, “Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk.” açıklamasında bulundu.

“Evlilik Teklifi Çok Romantikti, Her Kadın Evet Der!”

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı iş adamın yaptığı evlilik teklifi hakkında açıklamalarda bulunan Miraloğlu, “Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın ‘evet’ der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın.” şeklinde konuştu.

“Ben Mutluyum, Benim Tercihim”

Meltem Miraloğlu’nun yaptığı evlilik sonrası ailesinin haber almasıyla, bu evliliği ailenin onaylamadığı ve tepki gösterdikleri şeklindeki iddiaları ise; “Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum.” sözleriyle yanıtladı.

İşte Meltem Miraloğlu’nun evliliği hakkında merak edilen soruların cevap bulduğu o video…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ