MorTilki.Com

Britney Spears Maui Adası Tatilinde Mavi Bikinisiyle Objektiflere Yakalandı

Britney Spears Maui Adası Tatilinde Mavi Bikinisiyle Objektiflere Yakalandı

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Britney Spears, tatil sezonunu kapatmak için Hawaii Takımadaları içinde bulunan Maui Adası’nı tercih etti. Gök mavisi bikinisiyle objektiflere yakalanan ünlü isim, düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çekti.

Dünyanın en çok satan müzik sanatçılarından biri olan 37 yaşındaki Britney Spears, geçtiğimiz aylarda hayli sıkıntılı günler geçirmiş ve tedavi görmüştü. Babasının sağlık sorunları yüzünden psikolojisi bozulan ünlü şarkıcı kafa dağıtmak için Hawaii’nin Maui Adası’nı tercih etti.

İlk olarak adadaki bir yoga merkezinde yoga yapan ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaştı ve fotoğrafın altına kısa bir not düştü: ”Tatil için geldiğim Maui Adası’nda bu basit ve sevimli yoga stüdyosunu buldum. Yoga yapıyor ve sonrasında dans ediyorum. Diğer boş zamanlarımda ise kardiyo hareketlerini tercih ediyorum.

8 yaşımdan beri sürekli çalışıyorum. Artık çok yoruldum. Tüm bunlara rağmen dünyanın en iyi hayranlarına sahip olduğumun farkındayım. Hepinizi çok seviyor ve özlüyorum” ifadelerini kullandı.

Tropik ada tatilinde yüzmek için havuzu tercih eden Britney Spears gök mavisi bir bikini, hasır şapka ve beyaz güneş gözlüğü takıyordu.

2004 yıllında Jason Allen Alexander ile kısa bir evlilik yaşayan Britney Spears, boşanmasının ardından Kevin Federline ile evlenmiş ve 3 yıl evli kalmıştı. 2007 yılında bu evliliğini de sonlandıran Spears, şimdilerde Sam Asghari ile sevgili.

Aslen İranlı olan yeni sevgilisi Sam Asghari, Britney’in klibinde oynamış ve sonrasında aşk dedikoduları çıkmıştı. İkili, çok geçmeden birlikte olduklarını magazin dünyasına açıklamıştı.

25 yaşındaki İranlı genç sevgilisi Sam Asghari’nin, Britney Spears’a Maui tatilinde eşlik etmemesi ise dikkat çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ