MorTilki.Com

Eğitim İçin Amerika’ya Yerleşen Aleyna Tilki’den Sürpriz Paylaşım

Eğitim İçin Amerika’ya Yerleşen Aleyna Tilki’den Sürpriz Paylaşım

Geçtiğimiz günlerde eğitimini Amerika’da sürdürmek için Türkiye’den ayrılan Aleyna Tilki, ilk Amerika paylaşımını California sokaklarından yaptı.

Sevilen genç pop şarkıcısı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde aldığı bir kararla hayranlarını üzmüştü. Eğitimini ABD’de tamamlamak isteyen şarkıcı, Paris gezisinden sonra eğitim alacağı California eyaletine yerleşmişti.

Aleyna Tilki, hayranlarını uzun süre bekletmedi ve Amerika’da çekilen ilk fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımına İngilizce olarak “Merhaba Amerika. Çok büyük bir sürprizim var.” notunu ekledi.

Sevilen şarkıcının yeni yerleştiği ülkeden yaptığı ilk paylaşım, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Aleyna Tilki’nin yeni imajı ve makyajı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Aleyna Tilki’nin paylaştığı fotoğraftaki dolgun görünen dudakları hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Şarkıcının paylaştığı fotoğrafın altına, çok sayıda “Dudakların neden böyle oldu?” ve “Dudaklarına Photoshop yapmış” şeklinde yorumlar yapıldı.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hi America 👧🏼👽 I have a big surprise 🧝🏻‍♀️☺️

Aleyna Tilki (@aleynatilkiofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Instagram’da 2,5 milyonu aşkın takipçisi bulunan Aleyna Tilki, yaptığı her paylaşımla genç hayranlarından binlerce övgü dolu yorum alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ