MorTilki.Com

Meltem Miraloğlu’nun Dizideki Rolü Gerçek Oldu : 80 Yaşındaki Adamla Evlendi!

Meltem Miraloğlu’nun Dizideki Rolü Gerçek Oldu : 80 Yaşındaki Adamla Evlendi!

2011 yılında Atv ekranlarında yayımlanan ”Hayat Devam Ediyor” isimli drama dizisinin çocuk gelini Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı bir adamla evlendi. Miraloğlu’nun kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlenmesi tepki çekti.

Bir dönem Atv ekranlarında yayımlanan drama dizisi Hayat Devam Ediyor‘u ve dizinin çocuk gelini Meltem Miraloğlu‘nu hepimiz hatırlıyoruz. Dizide, 70 yaşındaki biriyle zorla evlendirilmek istenen 15 yaşında bir kız çocuğu olan Hayat’ı canlandırıyordu.

32 yaşındaki genç oyuncu geçtiğimiz günlerde çok konuşulacak bir karar aldı ve 80 yaşındaki Amerikalı bir erkekle dünya evine girdi. Miraloğlu’nun bu evliliği, 8 yıl önce yayımlanan dizideki rolüyle mukayese edilerek, ‘trajik’ olarak yorumlandı.

2016 yılında yönetmen Tayfur Aydın ile evlenen Meltem Miraloğlu kısa süre sonra boşanmış ve dizilerden teklif gelmediği için uzunca bir süre işsiz kalmıştı. İngilizce öğrenip Amerika’ya yerleşme kararı alan Miraloğlu, geçtiğimiz günlerde 80 yaşında Amerikalı zengin bir adamla evlenerek dünya evine girdi.

Evliliğin ardından Amerika’ya yerleşen Miraloğlu’nun sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı ”Bizi silemeyen herkes karalar” notu ise dikkat çekti.

Meltem Miraloğlu Kimdir?

13 Ocak 1987 Diyarbakır doğumludur. Maddi sıkıntılar nedeniyle henüz 2 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Müjdat Gezen Sanat Akademisi’ni başarıyla bitirmiştir. 2011 yılında Hayat Devam Ediyor isimli dizide Hayat isimli çocuk gelin karakterini canlandırmıştır. Dizinin final yapmasının ardından Sekerat filmi ve Adını Kalbime Yazdım dizisiyle yeniden ekranlara dönse de istediği başarıyı elde edememiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ