MorTilki.Com

Fashion Tv Awards 2019’da Sahne Alan Ivana Sert, Ezhel’in Felaket Şarkısını Seslendirdi

Fashion Tv Awards 2019’da Sahne Alan Ivana Sert, Ezhel’in Felaket Şarkısını Seslendirdi

Moda tasarımcısı, stilist ve manken Ivana Sert bilindiği gibi müzik dünyasına adım atmış ve ”İmalat Hatası” isimli şarkısıyla ses getirmişti. Kıbrısta düzenlenen Miss Fashion Tv Awards 2019’da sahne alan Ivana, Ezhel’in Felaket şarkısını seslendirdi.

39 yaşındaki stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert geçtiğimiz aylarda müzik dünyasına adım atmaya karar vermiş ve İmalat Hatası isimli şarkısıyla adından söz ettirmişti. Başarılı isim 6 Ekim Pazar tarihinde Kıbrıs’ta dizenlenen Miss Fashion Tv Awards 2019‘a katılarak sahne aldı. Sahnede siyah mayo kostümüyle dikkat çeken Ivana Sert, Ezhel’in Felaket şarkısını seslendirdi.

Ivana Sert, geçtiğimiz Mayıs ayında moda sektörüne bir süreliğine ara vererek müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmıştı. İmalat Hatası isimli şarkısının ardından Ahmet Kaya’nın Kum Gibi isimli parçasını seslendirmiş ve hayli sert eleştirilere maruz kalmıştı.

Miss Fashion Tv Awards 2019’da Ezhel’in Felaket şarkısını seslendiren ünlü isim kısa bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Videoda Ivana’nın sarkıyı okuduğu esnada yarışmacı kızların dans ederek ona eşlik ettiği görülüyor.

Yine Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu

Sahnede şarkı söylediği anların videosunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Ivana’ya haylia sert eleştirel yorumlar yapıldı. ”Asıl felaket sensin”, ”Ses yok maalesef”, ”Şimdi sen bu işten para mı kazanıyorsun?” gibi cümlelerle tepki gösterenler oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ