MorTilki.Com

Otel Odasından Video Paylaşan Hanife Gürdal’a Takipçilerinden İlginç Sorular

Otel Odasından Video Paylaşan Hanife Gürdal’a Takipçilerinden İlginç Sorular

Başını açması ile gündeme gelen eski gelin adayı Hanife Gürdal, bazı takipçilerinin tepkisi ile karşı karşıya kalmıştı. Hanife’nin Instagram hesabından son paylaştığı otel odası videosu, takipçilerinin meraklı soru ve yorumları ile dolup taştı.

Geçtiğimiz yıllarda ekranlarda gördüğümüz evlilik programları ile adını duyuran gelin adaylarından Hanife Gürdal, yaptığı sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmüyor.

Paylaştığı Videodaki Detay Takipçilerinin Dikkatini Çekti

500 bini aşkın Instagram takipçisine sahip olan Hanife Gürdal, otel odasında çektiği kısa bir videoyu hesabında paylaştı. Paylaşılan bu video kısa bir sürede binlerce izlenme aldı ve videodaki bir detay hayranlarının dikkatini çekti. Dikkat çeken detay ise, videonun kim tarafından çekildiğiydi.

Bu detay Hanife’nin birçok takipçisinin gözünden kaçmadı ve eski gelin adayının paylaşımlarına “Videoyu kim çekti?” şeklinde birçok yorum yapıldı. Soruları yanıtsız bırakan Hanife’nin paylaştığı videoyu yorumlara kapatması, takipçilerinin daha da meraklanmasına neden oldu.

Daha önce çiçekli mini elbisesi ile çekilen bir pozunu paylaşan eski gelin adayı, paylaştığı fotoğrafta photoshop ile bacağını inceltince bu durum dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmamış ve tepki ile karşılanmıştı. Hanife Gürdal, durumun fark edilmesi üzerine bu paylaşımını silmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ