MorTilki.Com

Ünlü İtalyan Spiker Diletta Leotta’ya Yapılan Çirkin Tezahürat İtalya’da Olay Yarattı

Ünlü İtalyan Spiker Diletta Leotta’ya Yapılan Çirkin Tezahürat İtalya’da Olay Yarattı

Spor dünyasının fenomen isimlerinden Diletta Leotta, futbolcularla röportaj yapmak için maç öncesi saha kenarında yürürken taraftarın “Göğüslerini aç Diletta Leotta” şeklindeki tezahüratı ile karşılaştı. Olay karşısında şaşkınlık yaşan güzel spikerin yaşadığı talihsiz olay, İtalyan medyasının gündemine oturdu.

Ülkenin önemli bir spor kanalı olan Sky Sports Italia’nın başarılı kadın spikeri Diletta Leotta, geçtiğimiz günlerde oynanan Napoli-Brescia müsabakası öncesi, stadyumdaki binlerce kişinin ahlaksız tezahüratına maruz kaldı.

Dünya çapında tanınan başarılı spiker, saha kenarında yürüdüğü sırada Napoli seyircisinin yaptığı tezahürat karşısında zor anlar yaşadı.

Napoli takımın binlerce kişiden oluşan taraftar grubu, “Göğüslerini aç Diletta Leotta” şeklinde bağırarak 28 yaşındaki kadın spikere zor anlar yaşattı. Sözlü taciz karşısında büyük bir şok yaşayan spiker, taraftara doğru dönerek “hayır” cevabı verdi.

“İlk kez olmadı, artık bunları anlayışla karşılıyorum”

Konu hakkında bir açıklama yapma gereği duyan Diletta Leotta, “Futbolu çok seviyorum ve taraftarlar ile aramda çok sıkı bir bağ var. Beni her gördükleri yerde fotoğraf çektirmek istiyorlar. Napoli-Brescia maçında olanlar aslında ilk kez olmadı, artık bunları anlayışla karşılıyorum.” şeklinde konuştu.

Instagram’da 4,6 milyon takipçisi bulunan ünlü spor spikeri Diletta Leotta, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarla milyonlarca hayranın beğenisini kazanıyor.

16 Ağustos 1991 yılında dünyaya gelen Diletta Leotta, yeşil sahalarda objektiflere yansıyan pozlarını Instagram hesabında paylaşarak taraftarların gönlüne taht kurmayı başaran bir spor muhabiri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ