MorTilki.Com

2 Yıl Süren Aşkta Son Nokta : Kylie Jenner ve Travis Scott Ayrıldı!

2 Yıl Süren Aşkta Son Nokta : Kylie Jenner ve Travis Scott Ayrıldı!

Dünyanın en zengin genç kadını olarak bilinen, Kylie Skin Kozmetik ürünlerinin sahibi ve Kardashian’ların üvey kardeşi Kylie Jenner sevgilisinden ayrıldı. Yaklaşık 2 yıldır Travis Scott ile aşk yaşayan ünlü isim ilişkilerine son noktayı koydu.

22 yaşındaki Kylie Jenner ve 28 yaşındaki rapçi sevgilisi Travis Scott yaklaşık 2 yıldır birlikteydi. Bu birliktelikten de 1.5 yaşında Stormi isminde bir bebekleri vardı. Her fırsatta çok mutlu olduklarının ve ilişkilerinin örnek temsil ettiğini dile getiren ikili sürpriz bir kararla ayrıldı.

Kylie Jenner kızına hamile olduğu dönemde sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenmiş ancak ayrılmak yerine onu affetmişti. Ünlü rapçi Travis ise kendisini affeden sevgilisine jest üstüne jest yapmıştı.

Yaşadıkları Malikaneyi Güllerle Doldurmuştu

Sevgilisinin gönlünü yeniden kazanmak isteyen Travis, yaşadıkları malikaneyi adeta gül yaprakları ile döşedi. Yeniden biraraya gelen çift, sonrasında ise haftalık kirası 1.2 Milyon Dolar olan ultra lüks bir yat ile Akdeniz turuna çıktı.

Tüm bunların ardından mutlu bir aile tablosu çizen çift, dergi ve gazetelere verdikleri demeçlerde ilişkilerinin örnek temsil ettiğinin altını çizdi. Son olarak bir erkek dergisine çarpıcı açıklamalarda bulunan Kyline Jenner, ”Birçok insan bir bebeğin olmasının, aşk hayatında cinselliğe zarar vereceğini iddia ediyor, ancak bizim seks ilişkimizde hiç sorun yok. Hem bebek sahibiyiz hem de mutlu bir ilişkimiz var” ifadelerini kullanmıştı.

Kylie Jenner yakın dostu Hailey Baldwin ile Justin Bieber’in düğün törenlerine tek başına katılmış, Travis’in yanında bulunmaması ise ayrılık dedikodularını gündeme getirmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ