MorTilki.Com

Pınar Altuğ, Paylaştığı Fotoğrafa Yapılan Olumsuz Yorumlara Sessiz Kalmadı

Pınar Altuğ, Paylaştığı Fotoğrafa Yapılan Olumsuz Yorumlara Sessiz Kalmadı

Sevilen oyuncu Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan ile beraber katıldığı bir davette çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Pınar Altuğ’un paylaştığı fotoğrafa yapılan bazı yorumlar, ünlü oyuncuyu sinirlendirdi.

Televizyon dünyasının tanınan isimlerinden Pınar Altuğ, kendisi gibi oyuncu olan eşi Yağmur Atacan’ya beraber bir düğüne davetine katıldı.

Sedef Adası’nda gerçekleşen düğünün en dikkat çeken ismi Pınar Altuğ oldu.  Ünlü oyuncu, canlı renkli mini elbisesi ve düzgün fiziğiyle bütün dikkatleri üzerine çekti.

Altuğ’un kıyafet seçimindeki uyum dikkatlerden kaçmadı. Mini elbisesini yüksek topuklu siyah bir ayakkabı ile kombinleyen oyuncu, yine aynı renklerdeki çantası ve şık ceketi ile görenleri kendine hayran bıraktı.

Pınar Altuğ, Paylaştığı Fotoğrafı Eleştirenlere Cevap Verdi

Eşi Yağmur Atacan ile aralarında 9 yaş fark bulunmasından dolayı, bazı kesimler tarafından sürekli olumsuz şekilde eleştirilen Altuğ, yaptığı son paylaşım sonrası yine birçok eleştiriye maruz kaldı. Yapılan olumsuz yorumları cevaplayan oyuncu, yaş farkından dolayı yapılan birçok yoruma karşılık verdi.

İşte Pınar Altuğ’u çileden çıkaran o yorumlar ve verdiği cevaplar;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ