MorTilki.Com

Kardashian Kardeşlerin Annesi Kris Jenner Dekoltesiyle Göz Doldurdu

Kardashian Kardeşlerin Annesi Kris Jenner Dekoltesiyle Göz Doldurdu

Kardashian kardeşlerin annesi Kris Jenner, geçtiğimiz hafta sonu Hollywood’da bir restoran çıkışında görüntülendi. 63 yaşındaki ünlü isim, şık siyah elbisesi ve göğüs dekoltesiyle adeta göz doldurdu. 

Kardashian imparatorluğunun arkasındaki beyinlerin, şık ve modaya uygun kıyafetleriyle asla hayal kırıklığına uğratmayacağını hepimiz biliyoruz. New York Moda Haftası’nın hemen sonrasında Hollywood’da bir restoran çıkışında görüntülenen Kris Jenner şıklığı ve güzelliğiyle dikkat çekti.

Siyah takımı, güneş gözlükleri, topuklu ayakkabısı ve aksesuarlarıyla güzelliğini ön plana çıkarmayı başaran Jenner’ın derin göğüs dekoltesi de gözlerden kaçmadı.

Göğüs kısmında transparanlığı tercih eden Kris Jenner, magazin muhabirlerine gülümseyerek poz vermeyi ihmal etmedi.

Geçtiğimiz Ağustos ayında kızı Kylie Jenner’in 22. doğum günü için Avrupaya gitmişti. Kızının yaş günü partisine leopar desenli kıyafetle giden Kris, her zaman olduğu gibi şıklığından ödün vermemişti.

Amerikalı iş kadını Kris Jenner, Olimpiyat şampiyonu eski eşi Bruce (Caitlyn) Jenner’ın soyadını halen taşıyor.

Kris Jenner Kimdir?

Kris Jenner, 5 Kasım 1955 San Diego Kaliforniya doğumludur. Henüz 7 yaşındayken anne ve babası boşanmış, annesinin yanında büyümüştür. 1978 yılında Robert Kardashian ile evlenmiş ve 1990 yılında da boşanmıştır. Bu evliliğinden Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Robert Kardashian isimlerinde 4 çocuk dünyaya getirmiştir.

1991 yılında Olimpiyat şampiyonu Bruce Jenner ile evlenmiştir. Bu evlilikten de Kylie Jenner ve Kendall Jenner isimli ikiz çocukları olmuştur. Kocasının cinsiyet değiştirme kararı almasıyla birlikte 2015 yılında boşanmıştır. Eski eşi Bruce Jenner cinsiyet değiştirip kadın olmuş ve Caitlyn Jenner ismini almıştır.

Amerikalı iş kadını Kris Jenner, Kardashian imparatorluğunun arkasındaki isim olarak bilinir. Ayrıca medya patronudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ