MorTilki.Com

Songül Karlı’nın Yeni İmajı Hayranlarını Şaşırttı! Görenler Tanımakta Zorlandı

Songül Karlı’nın Yeni İmajı Hayranlarını Şaşırttı! Görenler Tanımakta Zorlandı

Geçtiğimiz yıllarda sunduğu izdivaç programı ile zaman zaman gündeme gelen Türk Halk Müziği şarkıcısı Songül Karlı, yeni imajıyla sosyal medyanın gündeminde. Karlı’nın yeni halini gören takipçileri, adeta başka birine dönen şarkıcıyı tanımakta zorlandı.

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Songül Karlı, geçirdiği estetik operasyonlar sonrası bambaşka birine dönüştü. Uğur Arslan ile birlikte evlilik programı sunan Karlı, evlilik programlarının yayından kaldırılmasıyla sunuculuğa ara vermişti.

46 yaşında olan şarkıcı, yeni saç rengini belirlemek için takipçilerinin fikirlerini aldı. Gittiği güzellik merkezinde iki farklı saç imajı arasında kararsız kalan Songül Karlı, takipçilerinden yardım istedi.

Instagram hesabında 400 bine yakın takipçisi bulunan Karlı, yaptığı paylaşımda takipçilerine; “Sizce hangisi? Yeni imaj çalışmaları, yorumlarınız benim için önemli…” şeklindeki bir soru yöneltti.

Şarkıcının paylaşımına aralarında tanınmış kişilerin de bulunduğu binlerce takipçisinden birçok yorum geldi. Hayranlarının yorumlarını dikkate alan Karlı, saçlarını sarıya boyatma kararı aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selvinaz dedi ki:

    Bayılıyorum bu kadına. eski halide güzeldi, şimdiki imajıda cok guzelll.

BİR YORUM YAZ