MorTilki.Com

43 Yaşındaki Amerikalı Yıldız Jessica Jaymes Evinde Ölü Bulundu

43 Yaşındaki Amerikalı Yıldız Jessica Jaymes Evinde Ölü Bulundu

43 yaşındaki Amerikalı ünlü yetişkin film yıldızı Jassica Jaymes, 17 Eylül Salı tarihinde San Fernando Vadisi’ndeki evinde saat 4:00 civarında ölü bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan Los Angeles Polis Departmanı yetkilileri otopsi yapılacağını açıkladı.

Amerikalı yetişkin içerikli film yıldızı Jessica Jaymes bir süredir kocasıyla ve sağlık sorunlarıyla ilgili çeşitli sorunlar yaşıyordu. Birkaç gündür eşinden haber alamayan kocası, kontrol etmek için evine gittiğinde Jaymes’in cansız bedeniyle karşılaştı. Olay sonrası inceleme başlatan emniyet yetkilileri evde bol sayıda reçeteli ilaç olduğunu rapor etti.

Los Angeles Polis Departmanı yetkilileri beklenmedik ölümle ilgili olarak soruşturma başlatıldığını ve olayın aydınlatılması için gereken herşeyin yapılacağını açıkladı. Diğer yandan ölüm sebebinin netlik kazanması için ünlü yıldıza otopsi yapılacak.

Jessica Jaymes Kimdir?

Alaska’nın Anchorage şehrinde dünyaya gelen Jessica Jaymes 2002 yılında erotik film dünyasına adım attı. 2008 yılında kendi film stüdyosunu olan Spizoo’yu kurdu. 2018 yılında ise bulunduğu sektörün onur listesine girdi. 200’den fazla filmde oynayan yıldız 17 Eylül Salı 2019 tarihinde henüz bilinmeyen bir sebeple, 43 yaşındayken kendi evinde yaşamını yitirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ