MorTilki.Com

Hadise’den Demet Akalın’a Esprili “10 Milyon” Göndermesi

Hadise’den Demet Akalın’a Esprili “10 Milyon” Göndermesi

Sosyal medya paylaşımlarıyla olay yaratan Hadise, geçtiğimiz günlerde kendisine “Koca yok, yalnız uyuyor” diyen şarkıcı Demet Akalın’a, 10 milyonu aşkın takipçi sayısını ima ederek esprili bir göndermede bulundu.

Ünlü şarkıcı Hadise, Harbiye konseri sırasında kameralara yansıyan bir pozunu sosyal medya hesabında “Mekanın sahibi geri geldi” notuyla beraber paylaşmıştı.

Hadise’nin bu paylaşımın ardından Demet Akalın esprili bir dille “Her yerin sahibi olsa ne olur Koca yok yalnız uyuyor” diyerek Hadise’ye gönderme yapmıştı.

Hadise, son konseri sırasında çektiği videoyla Akalın’ın sözlerine cevap verdi. Müge Anlı’nın son günlerde sosyal medyada meşhur olan “Senin kocanın evi yok ki” sözlerinden esinlenerek çektiği videoya bir not ekledi.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin Y-O-K! Ama benim var 😛 10 Milyon’a sesleniyorum buralarda daha çok eğleneceğiz 🤫💃🏼

Hadise (@hadise)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hadise, “Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin Y-O-K! Ama benim var. 10 milyona sesleniyorum burada çok eğleneceğiz” notuyla Demet Akalın’ın göndermesine cevap verdi.

Bu paylaşım kısa sürede milyonlarca Hadise hayranı tarafından beğenilerek sosyal medyanın gündemine oturdu. Demet Akalın’dan bu esprili paylaşıma bir cevap gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ