MorTilki.Com

Vladimir Putin’in Manevi Kızı ”Ksenia Sobchak” Kendi Düğününde Coştu!

Vladimir Putin’in Manevi Kızı ”Ksenia Sobchak” Kendi Düğününde Coştu!

Rus devlet başkanı Vladimir Valadimiroviç Putin’in manevi kızı Ksenia Sobchak şahşalı bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Kendi düğününde eğlencenin sınırlarını zorlayan 37 yaşındaki gelin Sobchak striptiz dansı yaparak adeta coştu.

Putin’in manevi kızı olarak bilinen Ksenia Sobchak Moskova’da geniş katılım olan üst düzey bir düğün merasinde Konstantin Bogomolov ile evlendi. Yeni gelin Ksenia düğün töreni esnasında eğlencenin dozunu kaçırarak sıradışı bir dans yapmaya başladı. Üzerindeki paltoyu çıkarıp eğlenmeye başlayan taze gelinin yaptığı striptiz dansına bazı davetliler iştirak ederken bazıları da tepki göstererek düğün salonunu terk etti.

Düğünde kaydedilen bu olay görüntüler bazı Rus Tv kanallarında yayımlandı ancak kısa süre sonra bu görüntüler kanalların internet sitelerinden silindi. Daha önce de bazı fotoğrafları nedeniyle magazin dünyasında adı geçen Ksenia Sobchak şimdilerde ise kendi düğününde yaptığı dans yüzünden çok konuşulacağa benziyor.

Damadın Anne ve Babası Düğünü Terk Etti

Gelinlerinin striptiz dansına başlamasıyla birlikte hayli şaşıran damadın anne ve babası olan Yuriy Bogomolov ve Olga Ulyanova düğün pastasının kesilmesini bile beklemedi. Apar topar düğün salonunu terkeden damadın anne ve babası olayla ilgili henüz konuşmadı.

Rus devlet adamı Putin’in siyasi kariyerine adım atmasında önemli rol oynadığı bilinen Hukuk Profesörü Anatoly Sobchak’ın kızı olan Ksenia, Rus başkanın manevi kızı olarakta biliyor.

Ksenia Sobchak Kimdir?

5 Kasım 1981 doğumlu olan Ksenia Sobchak, St. Petersburg Rusya doğumludur. St. Petersburg’un demokratik olarak seçilen ilk belediye başkanı olan Anatoly Sobchak ve Rus senatör Lyudmila Narusova’nın en küçük kızıdır. Moskova Devlet Diplomasi Enstitüsü mezunu olan Ksenia, 2013 – 2019 yılları arasında Maksim Vitorgan ile evli kalmıştır. Bu evlilikten Platon isimli bir çocuk dünyaya getirmiştir. Rus politikacı, gazeteci, aktris olarak bilinmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ