MorTilki.Com

56. Yaş Gününde Mayolu Pozlar Veren Yonca Evcimik : Gösteri Daha Yeni Başlıyor

56. Yaş Gününde Mayolu Pozlar Veren Yonca Evcimik : Gösteri Daha Yeni Başlıyor

Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Yonca Evcimik 56. doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı mayolu fotoğraflarıyla kutladı. Fit vücuduyla düşman çatlatan ünlü isim, ”Gösteri daha yeni başlıyor.” notunu ekledi.

56 yaşına girmesine rağmen düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Yonca Evcimik yaş gününe özel mayolu fotoğraf paylaşımı yaptı. Fotoğrafların yanısıra kısa bir açıklama notu da paylaşan Evcimik şu ifadeleri kullandı;

”Bugün benim doğum günüm. 56. yaşıma selam olsun. Reklamlarla hiç işim olmadı. Ruhumu genç tuttuğumu ve içimdeki çocuğu hiç kaybetmeyeceğimi çok iyi biliyorum. Bana her zaman sorulan, ‘Nasıl bu kadar enerjik ve genç kalıyorsun?’ sorusunun cevabı çok açık aslında.

Malum dış görünüş için her türlü nimetten yararlanmak mümkün ama insanın ruhunu genç tutmak için hiç bir tıbbi müdahale şansı yok. Ben içimdeki büyümeyen çocuk her daim genç ve enerjik kalmaya devam edeceğiz. Yeni yaşım kutlu olsun. Gösteri daha yeni başlıyor”

Yonca Evcimik Kimdir?

16 Eylül 1963 yılı İstanbul doğumlu olan Fatma Yonca Evcimik, sanat hayatına 1977 yılında çocuk tiyatrosu ile başladı. Mimar Sinan Üniversitesi Bale Bölümü’nü başarıyla bitirdi. 1979 senesinde Şan Tiyatosu’na katıldı ve birçok oyun ve müzikallerde boy gösterdi. 1985 – 88 yılları arasında Devekuşu Kabare Tiyarosu’nda çeşitli oyunlarda rol aldı.

1996 yılında ”Çılgın Bediş” isimli dizide rol alan ünlü isim birçok yarışmada jüri olarak görev üstlenmiş ve tv programlarının aranan yüzü olmuştur. Ayrıca, Birkaç İyi Adam ve Çıtır kızlar isimli müzik gruplarının prodüktörlüğünü üstlenmiş ve bir dönem klip yönetmenliği de yapmıştır.

Dans, tiyaro, sinema ve tv dizilerinin yanısıra Türk pop müziğinin de duayenlerinden olan Yonca Evcimik Abone, Kendine Gel, Günaha Davet, 8:15 Vapuru, Taksit Taksit gibi şarkılarıyla müzik listelerinde haftalarca zirvede kalmayı başarmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ