MorTilki.Com

Ahmet Kural, Avukat Sevgilisi Çağla Gizem Çelik İle Dünya Evine Giriyor

Ahmet Kural, Avukat Sevgilisi Çağla Gizem Çelik İle Dünya Evine Giriyor

Rol aldığı komedi filmleri ile adını duyuran oyuncu Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde aşk yaşamaya başladığı kendisinden yedi küçük sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile evlenmek için gün saymaya başladı.

Kural ve avukat sevgisi Çağla Gizem Çelik’in magazin gündemine bomba gibi düşen evlilik haberini, Gel Konuşalım isimli programı sunan Eylem İpek Şafak verdi.

Ahmet Kural ve eski şarkıcı sevgilisi Sıla arasında yaşanan şiddet olayları, magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Oyuncunun 3 ay önce sevgili olduğu Çağla Gizem Çelik ile evleneceği söyleniyor.

2020 Yılının İlk Aylarında Evlenecekleri İddia Ediliyor!

Gel Konuşalım programının sunucularından Eylem İpek Şafak, yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. İpek TV8 ekranlarında yayınlanan programda, Ahmet Kural’ın üç aydır aşk yaşadığı sevgilisiyle evleneceğini dile getirdi. Bu haberin Çağla Gizem Çelik tarafından aktarıldığını ifade eden sunucu, çiftin ailelerinin tanıştığını ve gelecek yılın ilk aylarında evleneceklerini duyurdu.

Çağla Gizem Çelik, Ahmet Kural’dan Yedi Yaş Küçük

Magazin dünyasının ünlü ismi Eylem İpek Şafak, Posta Gazetesinde kaleme aldığı köşe yazısında şu ifadeleri kullanmıştı;

“Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla uzun süre gündemi meşgul eden Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle objektiflere yansımıştı. Kural’ın sevgilisiyle ilgili yeni bilgilere ulaştım.

Adının Çağla olduğunu öğrendiğim gizemli kadın, avukatmış. Kural’dan yedi yaş küçük, yani 29 yaşında olan avukat ile ünlü oyuncu üç aydır birlikteymiş. Çift, ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına bir süre gözlerden uzak kalmayı tercih ediyormuş.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ