MorTilki.Com

Bir Dönemin Popüler Gelin Adayı Solmaz Çiros’un Son Hali Şoke Etti

Bir Dönemin Popüler Gelin Adayı Solmaz Çiros’un Son Hali Şoke Etti

Bir dönem Show Tv ekranlarında yayımlanan Evleneceksen Gel’in popüler gelin adayı Solmaz, şimdilerde eleştiri oklarının hedefinde. Aldığı kilolar yüzünden sosyal medyada çok konuşulan Çiros’un son hali şoke edecek cinsten.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen evlendirme programı Evleneceksen Gel’in gelin adaylarından Solmaz Çiros, damat adayları Nurullah ve Kaan ile olan ilişkisi nedeniyle o günlerde sürekli gündemi meşgul etmekteydi.

Evlendirme programlarının yasaklanması sonrası Tv8 kanalında yayımlanan günlük dizi Aşk-ı Roman’da rol alan Solmaz Çiros sonrasında hayli kilo aldı.

Evlilik programındaki zayıf fiziki profili ve sürekli dans etmesiyle hafızalara kazınan gelin adayının şimdilerde o halinden eser kalmadığı görülüyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Solmaz Çiros’a takipçileri ağır eleştirilerde bulunmaktan çekinmiyor. Takipçileri, ”Çok kilo almışsın”, ”Sen hangi ara böyle şiştin?” ve hatta ”Hamilemisin bu ne hal?” gibi yorumlar yapıyor.

Instagram hesabı üzerinden sıkça canlı yayın yapan Solmaz’ın göğüslerini açtığı skandal videosu da bir dönem olay olmuştu.

Solmaz Çiros Kimdir?

Aslen İzmir’li olan Solmaz Çiros 1997 doğumludur. 4 Çocuklu Roman bir ailenin kızıdır. Eğitim hayatını 8. sınıfa kadar devam ettirebilmiştir. Evlilik programlarına katılan Solmaz, bu sayede Türkiye’de tanınan bir isim haline gelmiştir.

Evlilik programlarının yasaklanmasıyla birlikte Tv8 kanalında yayımlanan günlük dizi Aşk-ı Roman’da rol almıştır.

Dizinin reytinglerde istediği sıralamayı elde edememesi sonucu Tv ekranlarına veda etmek zorunda kalan genç kadın, şimdilerde sosyal medyada sürekli boy göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ