MorTilki.Com

53 Yaşındaki Model Donna Ana Omanski Sosyal Medyada Şaşkınlık Yarattı

53 Yaşındaki Model Donna Ana Omanski Sosyal Medyada Şaşkınlık Yarattı

Avustralya’lı model ve beslenme uzmanı Donna Ana Omanski, son yaptığı paylaşımları ile sosyal medyayı salladı. 53 yaşında olan kadının yaşını duyanlar inanmakta zorluk çekiyor. Düzgün fiziği ve genç kızların cilt yapısını andıran görünümü ile görenleri hayrete düşürüyor. Avustralya’nın Queensland bölgesinde yaşayan Donna Anna Omanski, hiçbir estetik operasyon geçirmediğini vurguluyor.

53 yaşındaki beslenme uzmanı ve model olan Donna Ana Omanski, 15 yaşında modellik sektörüne girdiğini söylüyor. Yapılan röportajlarda ise, hayatının büyük bir döneminde hareketli yaşam tarzını benimsediğini ve özel bir sırrının olmadığına dikkat çekti. Donna Ana Omanski, “Gençken geziyordum, hafta sonları ise ata biniyordum. Bu yüzden diğer hobiler için fazla zamanım yoktu” dedi.

Spor yapmayı alışkanlık haline getiren kadın her zaman aynı egzersiz yöntemlerinden kaçınıyor. Kimi günler boks ile ilgileniyor, kimi günler de spor salonuna gidiyor. Spor salonu için vakit bulmadığı günler ise, yarım saat tempolu yürüyüş yapıyor. Son zamanlarda sağlıklı gıdalar ile beslendiği, gençlik dönemlerinde gıda değeri düşük olan sağlıksız besinler tükettiğini de söylüyor.

Kahveyi hayatından çıkartan Donna Anna Omanski, yeşil çay tüketiyor ve 5 yıldır vegan. Lif oranı yüksek olan besinler tüketmeyi seçerken, trans yağ içeren yiyeceklerden kaçınıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ