MorTilki.Com

Kim Kardashian Güneş Yanıklarını Vücut Makyajıyla Kapattı

Ünlü yıldız Kim Kardashian vücudunda oluşan güneş yanık izlerini, vücut makyajıyla kapattı. Makyaj öncesi ve sonrası fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Kardashian, bir de kısa video yayımladı.

Cilt bakımının önemini her fırsatta dile getiren Amerikalı ünlü star, şiddetli yaz sıcaklarından nasibini aldı. Güneş kremi sürmeden dışarı çıkan Kim Kardashian‘ın göğüs bölgelerinde güneş yanığı oluştu. Instagram hesabında, göğüs bölgesindeki güneş yanıklarını vücut makyajıyla kapatan Kardashian’a ”Bunlar reklam kokan hareketler” yorumları yapıldı.

 Üvey kız kardeşi Kylie Jenner‘ın sahibi olduğu Kylie Skin Kozmetik ürünleri ile göğüslerinde oluşan güneş yanıklarını kapatan 38 yaşındaki Amerikalı güzel Kim Kardashian, sosyal medyanın nimetlerinden yararlanarak bolca reklamını yapıyor.

Güneş kremi sürmeyi unuttuğunu ve sonrasında göğüslerinde oluşan yanıklardan ötürü çok acı çektiğini söyleyen Kardashian, Kylie Skin marka fondötenler ile izleri kaybetti. ”Bütün gün dışarıdaydım ve güneş kremi sürmeyi unuttum. Meksika’dan beri ilk defa bu şekilde yanıyorum. Sedef hastalığı yüzünden cilt lekeleri ve güneş yanığı izleri ile nasıl başedeceğimi öğrendim. Kısa zamanda derdimize deva olan ürünlerimiz var.” gönderisini paylaştı.

85 yaşındaki büyükannesinin kolunada aynı ürünlerle makyaj yapan ünlü isim, ”Çok fazla su içmek şart. Her gün ellerime koruyucu kremlerimi sürüyorum. Ellerimiz güneş ışınlarına daha çok maruz kaldığı için hemen yaşlanma belirtisi gösteriyorlar” yorumunu ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ