MorTilki.Com

Bindi Irwin’e Hayvanat Bahçesinde Evlilik Teklifi

Bindi Irwin’e Hayvanat Bahçesinde Evlilik Teklifi

Ünlü model, televizyon sunucusu ve dansçı Bindi Irwin, 21. doğum gününde Chandler Powell’dan hayvanat bahçesinde evlenme teklifi aldı. Sürpriz teklife ”Evet” diyen Irwin, o âna ait fotoğrafları paylaştı.

‘Timsah Avcısı’ programıyla tanınan ünlü belgesel yapımcısı Steve Irwin‘in kızı olan Bindi Irwin, babasının ölümünden 13 yıl sonra dünya evine giriyor. Bundan 6 yıl önce Avustralya hayvanat bahçesinde tanıştığı sevgilisi Chandler Powell‘dan yine aynı hayvanat bahçesinde evlilik teklifi aldı.

Doğum Gününde Hayvanat Bahçesinde Sürpriz Evlilik Teklifi

24 Temmuz 2019 Çarşamba günü 21 yaşına giren Bindi Irwin’e sevgilisi Chandler, Kasım 2013’te ilk tanıştıkları yer olan Avustralya hayvanat bahçesinde, elmas yüzükle sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Bu ânın fotoğraflarını çekmek ise Bindi’nin 15 yaşındaki erkek kardeşi Robert’a düştü.

Fotoğraf çekiminden haberi olmayan Bindi, ”Robert’ın o esnada fotoğraf çektiğini bile bilmiyordum. Hayatımın bu en güzel anını ölümsüzleştiren fotoğrafların çekimini yaptığı için kardeşime minnettarım” dedi.

”6 Yıl önce tanıştığım hayatımın aşkının teklifine sonsuza dek evet cevabını verdim. Onu ilk gördüğüm günden beri aşığım. Evlilik teklifi aldığım doğum günüm, hayatımın en güzel yaş günüydü. Hayatımın geri kalanını Chandler’la geçirmek için sabırsızlanıyorum.” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Bindi Irwin Kimdir?

24 Temmuz 1998 tarihinde Avustralya Buderim’de dünyaya gelmiştir. Hayvanseverliğiyle bilinen ünlü belgeselci ve Avustralya hayvanat bahçesinin sahibi Steve Irwin‘in kızıdır. Henüz çocuk yaşta Tv programlarına çıkmaya başlayan Bindi Irwin Kıpır Kıpır Safari, Bindi Orman Kızı, Bakıcım Bir Vampir, Bindi Eğitim Kampı, Yıldızlarla Dans, Meraklı George, Dikkate Alıyor musun?, Macera Adası 2 gibi Tv programları ve filmlerde rol almıştır.

Doğa düşkünü ve hayvansever olarak tanınan ünlü isim, fitness konusunda da çıkardığı DVD’ler ile bilinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ