MorTilki.Com

Büyük Beden Model Tess Holliday Malibu Sahillerinde Deniz Keyfi Yaptı

Büyük Beden Model Tess Holliday Malibu Sahillerinde Deniz Keyfi Yaptı

Dünyanın ilk 56 beden mankeni olarak bilinen plus-size model, Tess Holliday bu günlerde Malibu Beach’i mekan tutmuş durumda. Hırçın dalgalara aldırış etmeden çiçekli mayosuyla deniz keyfi yalan plus-size model rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles şehrindeki Malibu Beach‘te deniz keyfi yapan Tess Holiday, çiçekli mayosu ve file pareosuyla dikkat çekti. Obezliğe varan fazla kilolarını dert etmeyen Tess, magazin muhabirleriyle kısa süre sohbet etti.

56 beden olan Tess Holiday, moda endüstrisinde farklı farklı vücut tipleri üzerinde ürünlerin tanıtımı konusunda çeşitliliğin vokalleştiricisi oldu. 34 yaşındaki model, şişman olmanın kadınların güzelliğinden birşey kaybettirmeyeceğini her fırsatta dile getiriyor.

Şişman Kadınları Temsil Ediyorum

”Ben podyumda şişman kadınları temsil ediyorum. Eğer beni eleştiriyorsanız, çevrenizde bulunan, sevdiğiniz kilolu kadınlarıda eleştiriyorsunuz demektir. Henüz meşhur olmamışken katıldığım bir yetenek yarışmasında, sırf kilom ve boyum yüzünden elenmiştim, bu önyargıyı yıkmamız gerek.” dedi.

Dünyanın ilk 56 Beden Modeliyim

”Herkes sıfır beden olmak zorunda değil. İnsanları kilosu yüzünden eleştirmek akıl ve mantık sınırlarının dışında. Dünyanın ilk 56 beden mankeni olarak tarihe adımı yazdırdım. İşimi seviyorum ve kendimle barışık bir insanım. Bir daha dünyaya gelsem yine aynı kilolarda olurum” ifadelerini kullandı.

Tess Holliday Kimdir?

Gerçek adı Ryann Maegen Hoven‘dir. 5 Temmuz 1985 Mississippi, Laurel, Amerika doğumludur. Manken, blog yazarı ve makyaj sanatçısıdır.

Tess henüz küçük yaşlardayken annesi babasını terketmiştir. Babasıyla birlikte birçok eyalette farklı evlere taşınmıştır. Tess Holliday’in annesi 1995 yılında sevgilisi  tarafından iki kez kafasından vurularak felç kalmıştır.

Henüz 17 yaşındayken manken olmak istediğini söyleyen Holliday, babası tarafından destek görmesede, felçli annesi kızına bu konuda tam destek olmuştur. Katıldığı bir yarışmada kilosu ve boyu yüzünden elenen genç kadın, pes etmeyerek hayallerinin peşinden koşmuştur.

Atlanta’da kilolu kadınların katıldığı mankenlik seçmelerinde başarılı oldu. Henüz evlenmemişken erkek arkadaşından hamile kaldı ve 20 yaşında ilk çocuğunu dünyaya getirdi.Bazı televizyon kanallarında şov programlarına katılan genç manken, kısa sürede tanınmış bir sima haline geldi. 2012 yılında çıplak pozlar vermeye başladı.

Birçok derginin fotoğraf çekimlerine  katılarak çıplak pozlar vermesinin ardından popülaritesi iyice artan Tess Holliday, 2013 yılında Avustralyalı bir işadamıyla tanıştı ve kısa süre sonra nişanlandı. 5 Temmuz 2015 tarihinde evlendi. Haziran 2016’da ikinci oğlunu doğurdu. Şu an çocukları ve kocasıyla birlikte yaşıyor.

1.65 boyunda ve 135 kilo ağırlığında olan ünlü manken, ‘şişman’ kelimesini benimsiyor ve insanların istedikleri kadar yiyebilecekleri tezini savunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ